Портфоліо до проекту: "Варто чи ні?"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва проекту

Варто чи ні?

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Економіка, основи споживчих знань, громадянознавство.

Навчальні цілі

Учні зможуть: • Оцінювати якість товарів, що реалізуються в магазинах • Шукати необхідну інформацію в мережі Інтернет, аналізувати та критично оцінювати сайти • Спілкуватись засобами миттєвих повідомлень та чатів • Навчитись організовувати анкетування та опитування (планування, проведення, аналіз результатів, вироблення рекомендацій) в команді, спілкуватись та обмінюватись результатами. • Використовувати електронні таблиці для збору, сортування та демонстрації даних • Створювати та демонструвати ефективні переконуючі презентації, підкріплені мультимедійним засобами Створювати інформаційні бюлетені та вікі-сайти, блоги, в яких будуть проводитись обговорення, містити ідеї, результати експериментів та рекомендації.

Вік учнів, клас

8-11 класи, 14-17 років

Стислий опис проекту

Проект стосується матеріалу курсу економіки (профільний рівень)10 клас. Тема 1.3. Споживачі в економіці: його поведінка та особливості вибору.

Повний План вивчення теми

План вивчення теми

Опис оцінювання

Бесіда, мозкова атака З-Х-Д, організаційна діаграма, презентація Самостійна робота з формами оцінювання Контрольний список дослідження, Форма оцінювання для роботи в групах та самооцінки, контрольні списки Демонстрація роботи, Опитування Форма оцінювання публікації, презентації, дослідження, Опитувальник

Діяльність учнів та вчителя

1 день. Підготовка. Вчителі готує буклет проекту і демонструє презентацію про навчальний проект. Учні мають володіти поняттями основними поняттями з економіки. Діяльність. Учень починає вести блог, залучає до нього інших однодумців. Починає продумувати спосіб вирішення проблеми. 2 день. Підготовка. Вчитель готує інструкцію відносно пошуку інформації Інтернет. Діяльність Вчитель надає учням інформацію про джерела інформації. Учні знаходять в мережі інформацію про маркетингові дослідження, роздруковують і передають вчителю. Учні планують свою діяльність на наступний день. 3 день. Діяльність Учні проводять усне опитування та письмове анкетування, учні з вищим рівнем навчальних досягнень обробляють отримані результати і роблять отриману інформацію загальнодоступною в блозі . Всі учні будують зведену таблицю даних і на її основі будують діаграми. 4 день. Діяльність Учні створюють свої презентації в якій відображено результати їхньої діяльності.

Опитування, анкетування, робота в мережі Інтернет, критичне оцінювання сайтів. Ролі, що існують в реальному житті і можуть виконувати учні, створюючи свої проекти: ролі журналістів, статистиків, екологічної громадської організації.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Світлана Ортинська

Фах, навчальний предмет

Учитель математики та інформатики

Навчальний заклад

НВЗ: "ЗОШ І-ІІІ ступенів - ліцей смт Стрижавка"

Місто\село, район, область

смт Стрижавка, Вінницький район, Вінницька область

Контактні дані

смт Стрижавка, вул. Колгоспна, 3

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

20.09-28.09.2012

Місце проведення тренінгу

смт Стрижавка

Тренери

Ігор Вітюк