Портфоліо для учнів 7 класу з основ здоров"я за темою: "Здоровий спосіб життя"'''
Зміст
- 1 Назва навчальної теми
- 2 Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
- 3 Вік учнів, клас
- 4 Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)
- 5 План вивчення теми (вставити файл)
- 6 Оцінювання (стислий опис і інструменти)
- 7 Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)
- 8 Відомості про автора
- 9 Відомості про тренінг
Назва навчальної теми
Сворення антитютюнової та антинаркотичної реклами
Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
Предмет основи здоров’я.
Вік учнів, клас
12-13 років, 7 клас
Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)
Тема «Створення антитютюнової,антиалкогольної,антинаркотичної реклами». Проект «Створення реклами » присвячений профілактиці здорового способу життя. На початку проекту учні формують декілька груп, кожна з яких займається дослідженням своєї теми – «Куріння», «Алкоголь», «Наркотики». В результаті роботи над проектом учні з'ясовують вплив на здоров’я людини шкідливих звичок; досліджують чому саме у людей виникають такі звички; Створюють буклети та шкільну газету антирекламного характеру; створюють пам’ятки дя учнів школи з метою профілактики; створюють блоги та веб-сайти, відповідно до теми проекту з метою демонстрації результатів; створюють групи, присвячені боротьбі зі шкідливими звичками в соціальних мережах; створюють мультимедійні презентації для захисту проекту.
План вивчення теми (вставити файл)
Оцінювання (стислий опис і інструменти)
Упродовж всієї навчальної теми проводиться оцінювання, щоб допомогти учням розвивати навички мислення вищих рівнів, навички 21 століття при розробці змісту учнівських проектів та здійснювати моніторинг власного навчання. Під час виконання проекту я буду використовуватирізноманітніспособиоцінювання. Напочатку проекту організую перегляд учительськоїпрезентації, де будутьзапропоновані для обговорення тема, мета, цілі проекту. Проведу тестову роботу з метою перевіркиготовностіучнів до виконання проекту. Протягом проекту учнібудуть вести журнал спостережень, де фіксуватимутьрезультатисвоєїроботи. Учніпроведутьанкетування, результатом якого буде побудовадіаграми. Протягомвиконання проекту учніздійснюватимутьвзаємооцінювання. Наприкінці проекту дітизахищатимутьсвоюпрезентацію, будутьвідповідати на питаннявчителя та однокласників, щодорезультатівсвоєїроботи. Оцінкавиставляється за 12-ти бальною системою, по закінченнюпрезентації та обговореннярезультатівроботи. Оцінювання відбувається упродовж всього навчання за темою. Оцінювання ґрунтується на відповідях на запитання, які попередньо записані вчителем в журналах спостережень для учнів з метою виявлення та моніторингу розуміння учнями процесу дослідження. Також оцінюються їх знання та вміння на кінцевому етапі виконання мультимедійного продукту для представлення результатів учнівських проектів. Учні використовують форму оцінювання про методи стиснення інформації для самооцінювання свого проекту. Також для виставлення оцінки кінцевих презентацій використовується ця ж форма оцінювання. Контрольний список питань до проекту допомагає учням планувати, а потім відстежувати свій прогрес під час роботи над аналізом конкретного програмного продукту. Після обговорення у класі оцініть ступінь розуміння теми учнів за допомогою письмових відповідей на Основні запитання до вивчення теми і запитання, які викладено в документі на розуміння процесу дослідженнявтавлено в таблиці ЗХД.
Оцінювання навчальних потреб учнів
Оцінювання самоспрямування у навчанні
Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)
До початку навчання за цією темою потрібно: • Підготувати повідомлення з теми «пагубний вплив алкоголю, наркотиків, нікотину» Спочатку ставимо перед учнями Ключове запитання: Як створити ефективну антитютюнову,антиалкогольну,антинаркотичну рекламу? Необхідно, щоб учні поміркували про причини, які спонукають людей створювати реклами табаку, алкоголю. Вчитель показує вступну презентацію, обговорює з класом наступні запитання: Тютюнопаління та шкідливі звички. Моделювання ситуації відмови від сигарет і наркотиків. Учні повинні знайти відповіді на ці питання та викласти результати своєї роботи. На початку проекту учні формують декілька груп, кожна з яких займається дослідженням своєї теми – «Куріння», «Алкоголь», «Наркотики». В результаті роботи над проектом учні з'ясовують вплив на здоров’я людини шкідливих звичок; досліджують чому саме у людей виникають такі звички; • Створюють буклети та шкільну газету антирекламного характеру; створюють пам’ятки для учнів школи з метою профілактики; створюють блоги та веб-сайти, відповідно до теми проекту з метою демонстрації результатів; • створюють групи, присвячені боротьбі зі шкідливими звичками в соціальних мережах; створюють мультимедійні презентації для захисту проекту.Формування в учнів навичок самостійної роботи; • Розвиток навичок усвідомленого аналізу; • Здатність самостійно робити висновки та підводити підсумки роботи; • Учні навчаться використовувати інтернет ресурси з метою пошуку інформації для проекту, обміну думками та розширення світогляду. • Дітям по групам дається ДЗ; • Діти працюють за формами з інтернету.
Відомості про автора
Ім'я, прізвище
Надія Охмат
Фах, навчальний предмет
Учитель світової літератури, основ здоров"я
Навчальний заклад
Губиниська загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня №1
Місто\село, район, область
смт.Губиниха, Новомосковський район, Дніпропетровська область
Контактні дані
nadya Na gmail.com
Відомості про тренінг
Дати проведення тренінгу
16.12- 28.12.13р
Місце проведення тренінгу
Голубівська ЗОШ І-ІІІ ступеня Новомосковської районної ради Дніпропетровської області
Тренери
Правдива Світлана Анатоліївна