Портфоліо для учнів 3 класу з англійської мови за темою "My leisure time"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Назва навчальної теми

My leisure time

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Англійська мова

Вік учнів, клас

3 клас 9 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Проект передбачений для учнів 3-х класів та відповідає державним стандартам з англійської мови: «Відпочинок і дозвілля». Діти працюють над ним протягом 4 тижнів, а вчитель консультую та направляє учнів. Під час цього проекту учні широко використовують інтернет для пошуку інформації та для обговорення свого проекту. Усі вони оцінюються протягом усієї своєї роботи.

План вивчення теми (вставити файл)

План вичення теми

План впровадження проекту

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

На самому початку роботи вчитель роздає учням форму оцінювання учнівської роботи та обговорює її з ними. Ця форма створена для чіткого огляду учнями очікувань від їхньої роботи. Дайте завдання учням відсліжувати свою роботу за допомогою цієї форми. Також на початку проекту вчитель роздає учням таблиці ЗХД для вхідного оцінювання і після учитель проводить декілька разів поточне оцінювання навчальних потреб учня. Для того,щоб з’ясувати попередні знання учнів з тем. Оцінювання,що будується навколо навчальних потреб учнів, акцентує увагу як на зміст навчальної теми так і на навичках 21 століття. Форми оцінювання мають критерії, що дійсно пов’язані з цілями,які відображаються в кінцевому продукті проекту,підсумкове оцінювання,що розробляється учнями(презентаціями). Учнівські презентації оцінюються за допомогою форми, яка роздається їм. У ній описано усі вимоги до їхньої роботи.

Документ оцінювання навчальних потреб учня

Презентація ідей проекту

Форма оцінювання прикладу учнівської роботи

Документ для поточного оцінювання самоспрямування учнів

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Учні поділяються на три групи за допомогою методу « Друзі-домашні тваринки». Тобто, учні отримують картки з назвою певної свійської тварини. Вони повинні імітувати голос цієї тварини для того, щоб знайти собі партнера/учасника своєї групи. Отже, наприклад, якщо на картці зображено корову, учень каже “му!” поки не знайде іншого учня, який теж каже “му!”. Наступним кроком роботи є придумування групами назв команд. Усі отримують завдання з яким вони будуть працювати у групах, а потім діти усіх груп розподіляють обов’язки між собою. 1 група – досліджує усі види дозвілля та його значення для нас. 2 група – досліджує поглиблено про проведення свого дозвілля у приміщенні (indoor). 3 група – досліджує поглиблено про проведення свого дозвілля на свіжому повітрі (outdoor) Учні проводять опитування серед 2-3 класів з таким питанням: Чи грає роль те, як ми проводимо своє дозвілля? На першому занятті вчитель опитує дітей за допомогою таблиці ЗХД та презентує мету проекту за допомогою презентації, у якій описаний поділ дітей на групи, їх завдання та мета проекту. Далі показується дітям список джерел за яким вони можуть знайти потрібну інформацію для свого проекту. Та одночасно оцінюється веб-сайти за тестом, який видається їм. Учні отримують такі форми документів: батьківський дозвіл для публікації роботи учня в мережі Інтернет; форма, щодо збереження конфідеційності учня; лист про дозвіл на відкриття електронної поштової скриньки учня. Протягом теми учні відповідають на тести, які розміщенні на сайті вчителя. Знаходять вони їх за допомогою посилання: Також протягом роботи над темою учні виконують завдання, які були дані їм вчителем, за допомогою інтернету. Під час своєї роботи учні намагаються контролювати себе та робити самооцінку, а одночасно з ними вчитель також проводе контроль їх роботи. На початку проекту вчитель роздає шаблони оцінювання презентації. Вчитель слідкує за при триманням учнів цього шаблону. Також в процесі навчання учні отримують шаблони оцінювання само спрямування та перевіряють себе за допомогою них. Крім цього у процесі навчання, бажано на початку вивчення теми, учні отримують таблиці «What do I know?», в яких вони пишуть інформацію, якою вони володіють по даній темі та інформацію, яку вони хотіли б дізнатися.

Публікація для представлення особливостей методу проектів

Шаблон документу

Мережевий опитувальник

Документ для фасилітації

Інструкції

Приклад учнівської роботи

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Омельянович Світлана Володимирівна

Фах, навчальний предмет

Вчитель англійської мови

Навчальний заклад

Перещепинська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Новомосковської районної ради Дніпропетровської області

Місто\село, район, область

м.Перещепине Новомосковський р-н Дніпропетровська обл.

Контактні дані

svetka199295@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

10.11.2014 по 22.11.2014

Місце проведення тренінгу

Голубівська ЗОШ I-III ступенів Новомосковської районної ради Дніпропетровської області

Тренери

Правдива Світлана Анатоліївна