Портфоліо для навчальної теми " Европейські країни в добу середньовіччя"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук



Назва проекту

"Европейські країни в добу середньовіччя"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Всесвітня історія, географія, література

Навчальна тема (як записано в програмі)

"Европейські країни в добу середньовіччя"

Вік учнів, клас

7 клас 12 - 13 років

Стислий опис

Учні досліджують історичний розвиток європейських держав в добу середньовіччя. Після прочитання учбового матеріалудають характеристику рисам европейських парламентів, учні використовують порівняння з п’єси життіям сьогодення. Учні працюють в малих групах, щоб планувати та розробляти проектні продукти, які б стосувалися обраного ними питання з метою позитивного впливу на їх громаду. Вони досліджують потреби та ресурси громади та визначать план дій, досліджують проблему та шукають шляхи її вирішення та презентують свої результати цільовій групі з місцевої спільноти (батькам, одноліткам, громаді) .

Повний План вивчення теми

План проекту

Навчальні цілі

Учні зможуть називати час походів вікінгів, утворення Скандинавських держав, Священної Римської імперії, Швейцарії, посилення королівської влади за Філіппа ІV Красивого, правління Плантагенетів в Англії, підписання«Великої хартії вольностей», дати скликання Генеральних штатів у Франції, англійського парламенту; хронологічні межі Столітньої війни; показувати на карті напрямки походів вікінгів; територію скандинавських держав, Англії, Франції, країн Середземномор’я, Швейцарії, Священної Римської імперії в різні періоди Середньовіччя; основні події Столітньої війни; напрямок німецького «наступу на Схід»; пояснювати і застосовують поняття: «парламент», «громадянська війна», «республіка», «Реконкіста» описувати пам’ятки культури європейських народів, найвизначніші битви, засідання парламенту, подвиг Жанни Д’Арк;характеризують визначні історичні постаті (Вільгельм Завойовник, Філіпп ІV Красивий, Жанна Д’Арк, Генріх ІІ Плантагенет, Оттон І, Фрідріх І Барбаросса, Фрідріх ІІ Штауфен, Фернандо, Ізабелла)

висловлювати судження щодо значення виникнення парламентів.

Опис оцінювання

Провести обговорення опитування учнів щодо визначення рівня попередніх знань та для того, щоб визначити навчальні потреби учнів до початку їх роботи над проектом проводиться за допомогою З-Х-Д-Я таблиці [1]; продумати, як забезпечити учнів інформацією та допомогою у набутті необхідних навичок у разі необхідності. Демонстрація зразка буклету[2] Учні використовують контрольний список для створення блогу [3] для того, щоб спрямовувати свій процес навчання, відслідковувати зміни та здійснювати самостійну оцінку свого власного прогресу у навчанні. Записи в журналах спостережень та досліджень допомагають як вчителю, так і учням здійснювати моніторинг прогресу та краще розуміти зміст. Опитування використовується упродовж всієї навчальної теми для того, щоб допомогти учням розвивати свої навички мислення вищих рівнів та самостійно виконувати проекти. Індивідуальні консультації використовуються для сприяння моніторингу прогресу та підготовки відповідей на будь-які запитання учнів. Учні використовують форму оцінювання презентації та форму для зворотного зв'язку для здійснення учнями само оцінювання своєї роботи та отримання взаємооцінки з боку їх однокласників. Цю інформацію учні мають отримувати до того, як робота завершена для того, щоб мати можливість виправити помилки і вдосконалити свою роботу. Для оцінювання та виставлення оцінок в журнал вчитель використовує ту ж саму формуоцінювання презентації проектів.

Діяльність учнів

Діяльність учнів по роботі в межах проекту поділяється на три етапи, для цього учні розподіляються на групи: Перший етап - учні ознайомлюються із завданням; переглядать вчительську презентацію;учні обирають теми; складають план за яким будуть проводити дослідження; визначають необхідне обладнання для проведення дослідження; розподіляють обов’язки на проведення конференції; Другий етап – проведення дослідницької роботи: учні створюють шаблон wiki-статті; заповнюють wiki-статтю початковою інформацією; учні обирають стиль публікації; вибирають текстовий матеріал для публікації,учні в групі збирають інформацію серед учнів; проводять аналіз одержаних результатів;створюють презентацію свого дослідження . Третій етап – представлення результатів проекту: учні оформлюють одержані висновки у формі публікацій; заносять одержану інформацію в wiki-статтю; Силами створених груп проводиться конференція. вікі -статья учня

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Ларіса Бессараб

Фах, навчальний предмет

вчитель історії,всесвітня історія

Навчальний заклад

ОНВК №84

Місто\село, район, область

Одеса, Київський район, Oдеська область

Контактні дані

476778

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

13.08-23.08.2012

Місце провведення тренінгу

ОНВК №84

Тренери

Ковтун Тетяна Петрівна