Портфоліо вчителя фізичної культури Заєць Тетяни Анатоліївни для учнів 2 класу

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Здоров'я найдорожчий-скарб

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Фізична культура, Основи здоровя,Основи БЖД

Вік учнів, клас

9-10 років,4 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Перед початком роботи над проектом вчитель оформлює дозвільну документацію. Учням формулюється тема проекту, роздаються буклети, демонструється вхідна презентація. Кожний отримує завдання і З-Х-Д. Учні отримують корисні посилання на сайти за даною темою. В процесі виконання проекту вчитель консультує, направляє та оцінює учнів. По закінченню роботи над проектом заслуховується виступ, закінчується заповнення З-Х-Д, обговорюються тематичні питання учнями всього класу.

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

План впровадження

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

400px400px

Перед початком роботи над проектом вчитель оформлює дозвільну документацію. Учням формулюється тема проекту, роздаються буклети, демонструється вхідна презентація, учні поділяються на групи. Кожна група отримує завдання і отримує З-Х-Д.

Учні отримують корисні посилання на сайти за даною темою. В процесі виконання проекту вчитель консультує, направляє та оцінює учнів.

По закінченню роботи над проектом заслуховується виступ груп, закінчується заповнення З-Х-Д, обговорюються тематичні питання учнями всього класу.

Під час захисту проектів здійснюється оцінювання презентації, дотримання необхідних умов складання та етапів розкриття питань.

В группах відбувається самооцінювання та оцінювання виконання группового завдання по роботі над проектом

Ті ж самі форми оцінювання використовуються і для оцінювання кінцевих результатів завершених проектів. Остаточна оцінка за тему виставляється з врахуванням оцінки за презентацію, блогу, публікації, усного виступу. Критерії оцінювання презентації проекту:

1.Дотримання термінів виконання проекту.

2.Персональний вклад в проект .

3.Зміст блогу. Наявність опису проекту, завдань. Наявність орфографічних (лексичних) помилок. Наявність гіперпосилань. Наведення плану дослідження. Розкриття теми дослідження (відповідність плану). Точна інтерпретація інформації, отриманих результатів (аналіз досліджених джерел). Наявність прогнозування наступних етапів дослідження, визначення тематики для подальшої роботи. Логічне структурування матеріалу.

4.Використання різноманітних джерел інформації. Посилання на достовірні джерела інформації (або наявність коментарів щодо недостовірності відповідного джерела).

5.Оформлення блогу. Колір, шрифт та інші елементи, що дозволяють максимально зручнос приймати матеріал. Якість зображень, їх розташування в блозі. Узгодження зображень із змістом. Розташування списків, таблиць, малюнків.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

До початку проекту учитель знайомить батьків та вчителів з перевагами методу проектів, використовуючи для цього буклет.

Окрім всього необхідно отримати дозвіл на відкриття електронної поштової скриньки учня, організувати заповнення Форми щодо збереження конфіденційності учня та Форми батьківського дозволу для публікації роботи учня в мережі Інтернет

Учитель знайомить учнів з темою проекту презентація, які є також активними учасниками обговорювання теми та питань які висвітлює вчитель, переглядають проблемні ілюстрації та відео, отримують буклет, заповнюють таблицю З-Х-Д, проходять тест/опитування .

Завдання для учнів (спільні та окремо для груп) розміщені на блозі, який створив вчитель.Учні готують учнівську презентацію. Це дасть змогу вчителю слідкувати за ходом проекту, та учням задавати питання і обговорювати проблемні ситуації, які можуть виникти в ході дослідження.

Спільні завдання: - в процесі своєї проектної діяльності готується учнівська газета.

Знаходять відповіді на питання: Що таке здоров’я? Як Ви розумієте поняття «Здоровий спосіб життя»? Який зв'язок між здоровим способом життя та самопочуттям людини? Учні формують групи і кожна група отримує та виконує своє завдання:

Урок 1:

1. Пошук в інтернеті, бібліотеці інформацію про абіотичні фактори.

2. Отримані знання дадуть змогу заповнити таблицю, та створити презентацію за результатами своєї роботи.

3. Для пошуку інформації учні можуть скористатися наступними веб-посиланнями: (вчитель готує необхідні посилання)

Урок 2:

1. Пошук в інтернеті, бібліотеці інформацію пронегативні фактори.

2. Отримані знання дадуть змогу заповнити таблицю, та створити презентацію за результатами своєї роботи.

3. Для пошуку інформації учні можуть скористатися наступними веб-посиланнями: (вчитель готує необхідні посилання)

Урок 3:

1. Пошук в інтернеті, бібліотеці інформацію про корисні фактори.

2. Отримані знання дадуть змогу заповнити таблицю, та створити презентацію за результатами своєї роботи.

3. Для пошуку інформації учні можуть скористатися наступними веб-посиланнями: (вчитель готує необхідні посилання)

Урок 4:

1. Пошук фотографії, які ілюструють наявність проблем, шукають новини, які присвячені цій проблемі, знаходять інформацію чи проводилися акції щодо здорового способу життя. Якщо так, то описати які саме (додати фотографії цих акцій).

2. Створюєм Google-сайт, блог, які присвячені здоровому способу життя, наповнюють необхідною інформацією

3. Для пошуку інформації учні можуть скористатися наступними веб-посиланнями: (вчитель готує необхідні посилання)

Питання, які можна розглянути:

- Чи можу я змінити стан свого здоров’я? Хто вирішує за нас? - Що залежить від мене? - Що людина може змінити? - Чи важливе саме ставлення людини до проблем свого здоров’я? - Якщо так, то які? Як ви вважаєте, з чого або з кого в першу чергу повинні починатися зміни? - Чому, на вашу думку, все більше підлітків не задумуються над проблемами здоров’я? - Від кого і від чого це залежить? - Чи дійсно ми маємо вибір?

З метою виявлення відношення учнів до актуальної проблеми екології по завершеню проекту пропонується пройти тест/опитування «Я і моє здоров’я» На кінцевому етапі учні висловлюють свої думки щодо теми проекту на сайті та безпосередньо на блозі.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Тетяна Заєць

Фах, навчальний предмет

Вчитель фізичної культури

Навчальний заклад

КЗ "СЗОШ №9"

Місто\село, район, область

Орджонікідзе,Дніпропетровська

Контактні дані

ordgositi1975@gmail.com

Відомості про тренінг

Тренінг за 10 версією "Навчання для майбутнього", м.Орджонікідзе, КЗ "СЗШ №9", 11 - 23 , квітня 2016 року


Дати проведення тренінгу

11.04-23.04 2016 рік

Місце проведення тренінгу

КЗ "НВК №1"

Тренери

Годована Ганна Анатоліївна