Портфоліо Ямкової Валентини Йосипівни

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошукНазва проекту

Подорожуємо Лондоном

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Навчальна тема (як записано в програмі)

Великобританія (знайомство з визначними місцями Лондона)

Вік учнів, клас

12-13 років, 7-Б клас

Стислий опис

Повний План вивчення теми

План проекту

Навчальні цілі (скопіювати з Плану)

По закінченні проекту учні: - навчаться шукати інформацію на англомовних сайтах; - навчаться видокремлювати важливу інформацію від другорядної; - працювати у колективі; - відповідати за результати своєї роботи як важливу частину кінцевий результат всієї групи; - вдосконалять навички використання програм для обробки зображення та створення презентацій. Навчаються виступати перед аудиторією та аргументовано доводити власну думку, використовуючи різні мультимедійні засоби і можливості ( зображення, гіперпосилання та інші веб-сайти). Учні розвивають уміння свідомо та правильно складати речення, необхідні для використання у найбільш типових ситуаціях. Розвивають уміння продукувати писемне повідомлення з дотриманням мовних правил.

Опис оцінювання (скопіювати з Плану)

Щоб з’ясувати наскільки учні орієнтуються в темі, будуть використовуватись запитання впродовж вивчення теми. Це допоможе учням ставити свої навчальні цілі і аналізувати власне бажання. Періодичне читання записів учнів дозволяє оцінити розуміння учнів і за потребою скерувати їх навчання в правильне русло. На різних етапах проведення та реалізації проекту, планування та провадження своїх планів, учні використовують план діяльності. В підсумку роботу учнів оцінюють вони самі (самооцінювання з використанням). Під час підсумкового оцінювання учні обговорюють Ключове питання – Чи хотіли б ви знати більше про історичні пам’ятки Лондона? та демонструють презентацію. Після того за формою оцінювання презентації вони отримують оцінку

Діяльність учнів (скопіювати з Плану)

Під час вивчення теми: учні здійснять віртуальну подорож Лондоном за допомогою ресурсів Інтернету та знайдуть відповіді на поставлені запитання. Учні використовуватимуть сайти Wikipedia, Google Maps, пошуковик Google та ін. для отримання інформації, необхідної для виконання проекту. Учні працюватимуть у групах, розподіливши між собою питання задля досягнення найбільшої ефективності та економії ресурсів та часу. Групи будуть постійно обмінюватися досвідом та повідомляти, хто на якому етапі знаходиться (момент змагання). Учні будуть використовувати приклад учнівської роботи у якості своєрідного стандарту для свого проекту. Вони враховуватимуть усі фактори та вимоги, необхідні для успішного завершення власного проекту. Вчитель демонструє початкову презентацію, щоб учні чітко розуміли яку роботу від них вимагають. Вчитель демонструє презентацію про авторське право (для учнів, для вчителів). Учні створюють [1] проекту.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Валентина Йосипівна Ямкова

Фах, навчальний предмет

Вчитель англійської мови

Навчальний заклад

Волочиська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5

Місто\село, район, область

Місто Волочиськ Хмельницької області

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Серпень-вересень 2012року

Місце провведення тренінгу

Волочиська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5

Тренери

Крутисвіт Руслан Пересунько Світлана