Портфоліо Ягольник Наталія з теми "Гіподинамія - ворог сучасної людини" 8 клас

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

"Гіподинамія - ворог сучасної людини"\

Буклет до теми

Yagolnyk1.jpg

Yagolnyk2.jpg

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Біологія, основи здоров'я

Вік учнів, клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

У проекті «Гіподинамія – ворог сучасної людини» розглядається роль фізичної складової здоров’я у сучасному світі, роль фізичної складової для здоров’я та життя кожної людини. У проекті приймають участь учні 8 класу (віком 14 років), проект включається в навчальну тему з біології «Опора та рух». Учні проводять соціальні опитування серед рідних, близьких, друзів, та знайомих, про щоденну фізичну активність, визначають відсоток людей, які ведуть активний спосіб життя; визначають вплив гіподинамії на системи органів людини; розробляють фізхвилинки та рухливі ігри на уроках; розробляють профілактичні заходи, щодо гіподинамії.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Застосовуються різні методи та інструменти оцінювання. Найчастіше застосовую різноманітні інтерактивні ігри, такі, як «Термінологічне лото», «Телефонний шифр» та інші це дозволяє не аби як активізувати пізнавальну діяльність учнів та не аби як підвищує рівень пізнавального інтересу у дітей; «Асоціативний кущ», біологічний диктант, постановка проблемного завдання також досить актуальні методи оцінки рівня знань учнів, оскільки, наприклад, створення проблемної ситуації, дає змогу дітям відчути себе першовідкривачами у постановці, якогось питання, що також призводить до підвищення рівня пізнавальної діяльності у дітей. Оцінюються письмові роботи(тестові завдання, завдання на відповідність), презентації (постановка проблемного питання), виступи учнів (бесіда). Оцінювання проводили 3 видами: взаємооцінювання, само оцінювання, оцінювання вчителем). При взаємооцінюванні учням пропонується виконати тестові завдання, після завершення їх роботи «сусіди по парті» обмінюються тестовими завданнями та виконують їх перевірку. Тестові завдання виконуються наприкінці роботи над проектом, відповідно і виставлення оцінок. 12 – бальна шкала оцінювання.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Презентація показується при проведенні проекту «Гіподинамія – ворог сучасної людини», вона допомагає дітям усвідомити мету даного проекту, а також дати відповіді на основні ключові, тематичні, та змістові питання; При вивченні теми учні використовують Інтернет для опрацювання нової інформації з рекомендованих вчителем Інтернет – ресурсів; Учні повинні провести соцопитування сере своїх рідних, знайомих, друзів, про їх спосіб життя, та скільки часу вони приділяють фізичним вправам; повинні з’ясувати, як гіподинамія впливає на системи органів людини; створити буклети про вплив гіподинамії на здоров’я людини; розробити фізкульт хвилинки, або рухливі ігри для роботи на уроці; Оцінювання здійснюється на початку виконання проекту «Асоціативний кущ», впродовж роботи над проектом «Моделювання», та наприкінці роботи «Тестові завдання».

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Ягольник Наталія

Фах, навчальний предмет

Вчитель біології, та основ здоров'я

Навчальний заклад

Першотравенський навчально -виховний комплекс (НВК)

Місто\село, район, область

с. Першотравенка, р-н. Магдалинівський, обл. Дніпропетровська

Контактні дані

+380689241601

Відомості про тренінг

"Intel - Навчання для майбутнього"

Дати проведення тренінгу

17 - 30 жовтня 2017р.

Місце проведення тренінгу

смт. Магдалинівка

Тренери

Теліпко Наталя Дмитрівна