Портфоліо Щітка О.В. з теми ""

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Назва навчальної теми

Квіти в нашому житті

Основний та другорядні навчальні предмети

Біологія, Я і Україна/Довкілля/Природознавство, інформатика

Навчальна тема

«Рослини»

Вік учнів, клас

10-11 клас 15-16 років

Стислий опис

В даному проекті учні будуть використовувати різні підручник по біології, користуватися всесвітньою мережею Інтернет, вивчати будову різних видів квітів, їхнє використання в нашому ужитті, як просто красу чи в лікувальних цілях.

Повний План вивчення теми

[[1]]

Навчальні цілі

Організувати дітей на роботу в групах. Формувати вміння висовувати гіпотези. Порівнювати дані дослідів, робити висновки Робота з веб-сторінками: вміння спілкуватися за допомогою сучасних електронних засобів комунікацій. Вміння створювати веб-сайт: навички аналізувати, планувати, дизайнерські навички. Вміння створювати публікації, не забуваючи Закон про авторське право. Вміння аналізувати та ілюструвати результати опитування. Навички створювання діаграм. Дати зрозуміти учням, які бувають квіти, рослини, відрізняти їх між багатьма видами.


Опис оцінювання

1. До початку проекту проводиться а) діагностика навчальних потреб учнів б) рівня їх фактичних знань учнів з теми

2. Під час проведення проекту проводиться: a) анкетування для групування учнів та розподілення ролей, б) відслідковування ходу виконання роботи, в) контроль за дотриманням вимог до блогу

3. По завершенню проекту проводиться: а) Визначення самоспрямованості навчання б) Взаємооцінювання командною роботою Форма оцінювання командної роботи

Діяльність учнів

 На початку учні отримують завдання від учителя  та  обговорюють хід проекту. Для його виконання вони об’єднуються в 3 групи. Кожна група обговорює своє завдання, планує його та складає сценарій своєї роботи. Створюють схему діяльності та розподіляють між собою обов’язки. 
 Далі вони досліджують матеріали в бібліотеках, друковані та електронні публікації. Проводять опитування, результати вчаться представляти та оформляти в Exсel..  Під керівництвом вчителя створюють власну презентацію Power Point, де висвітлюють результати свого дослідження. Створюють інформаційний бюлетень, де буде розміщена  інформація про результати пошуку у ході експерименту, та web-сайт з інформацією та отриманими результатами.

В результаті учні готують виховний захід присвячений до Дня 8 березня.


Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Щікта Олександр Васильович

Фах, навчальний предмет

вчитель

Навчальний заклад

Кострижівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Місто\село, район, область

cмт. Кострижівка, Заставнівський район, Чернівецька область

Контактні дані

e-mail: sashko2006@list.ru

тел. 050 43416хх

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

11-15 червня 2012 року

Місце провведення тренінгу

ІППО Чернівецької області

Тренери

Кошурба Григорій Григорійович, Скрипська Ганна Володимирівна, Кадук Алла Миколаївна