Портфоліо Шубенко

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

[[Назва проекту

Загартування як засіб зміцнення здоров'я

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основи здоров'я Малювання

Навчальна тема

Легка атлетика

Вік учнів, клас

2 клас 7-8 років

Стислий опис проекту

Мати уявлення про вплив фізичних вправ на здоров'я.Чи позитивно впливають холод і спека на наш організм.

Повний План вивчення теми

План вивчення теми

Навчальні цілі

Формування в учнів уміння з’ясовувати ознаки, за якими можна знайти відмінності та схожість їхнього життя та життя людей. Бажання навчатися протягом всього життя. Гнучкість та готовність до застосування необхідних компромісів з метою здійснення спільного завдання.

Опис оцінювання

Оцінювання здійснюється впродовж всього навчання та виконання проекту за темою. Перше оцінювання здійснюється з метою виявлення знань учнів в момент входження в проект за допомогою тестів, розроблених в електронній тестовій оболонці з теми «Інформаційні системи. Будова комп’ютера. Призначення комп’ютера». Впродовж виконання проекту учні використовують щоденник виконання роботи та картку успіху для того, щоб спрямовувати свій процес навчання, відслідковувати зміни та здійснювати самостійну оцінку свого власного прогресу у навчанні. Записи в щоденниках виконання роботи та картках успіху допомагають як вчителю, так і учням здійснювати моніторинг прогресу та краще розуміти зміст. Опитування використовується упродовж всієї навчальної теми для того, щоб допомогти учням розвивати свої навички мислення вищих рівнів та самостійно виконувати складові проекту. Індивідуальні консультації використовуються для сприяння моніторингу прогресу та підготовки відповідей на будь-які запитання учнів, коригування термінів виконання кожного етапу проекту. Учні використовують розроблену форму оцінювання презентації та блогу для здійснення самооцінювання своєї роботи та отримання взаємооцінки з боку їх однокласників. Цю інформацію бажано отримати до того, як робота завершена, щоб мати можливість виправити помилки і вдосконалити свою роботу. Для оцінювання та виставлення оцінок в журнал вчитель використовує ту ж саму форму оцінювання презентації та блогу проекту.


wsy. Оцінювання веб сторінки


Форма оцінювання блогу


Шаблон презентації

Діяльність учнів і вчителя

Презентація основних питань

Блог учня

Рекомендації учням


Чіткий послідовний опис діяльності учнів в ході вивчення теми та реалізації проектів – обсяг та послідовність вправ і пояснення того, як учні задіяні у плануванні власного навчання

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Шубенко Ірина Володимирівна

Фах, навчальний предмет

Вчитель фізичної культури

Навчальний заклад

ЗОШ №11

Місто\село, район, область

м.ПАвлоград. Дніпропетровська область.

Контактні дані

shubenko@mail.ru

Про мене

Мій внесок

Мої проекти

Портфоліо з теми

Мої файли

Мої закладки

==ТРЕНІНГИ==]]