Портфоліо Штефирца Сергія Миколайовича за проектом ""Виникнення індукційного струму "

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Назва проекту

Винекнення індукційного струму та визначення його напряму

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Фізика основний. Другорядні предмети: математика, інформатика

Навчальна тема (як записано в програмі)

тема:" Електромагнітна індукція"

Вік учнів, клас

учні 9 та 11 класів

Стислий опис

Публикация1.jpg Публикация2 tich.jpg

Публикация 3tich.jpg Публикация4 tich.jpg


презентація вчителя


Протягом роботи над проектом учні проводять дослідження за допомогою дослідів по виникненню індукційного струму в замкнених провідниках розташованих в змінному магнітному полі. Проект передбачає пошук информації на задану тему в Інтерненте, , створення презентації по результатах дослідження, презентації на тему Індукційний струм умови його виникнення та інформативного буклету про історію винаходження явища електормагнітної індукціїї. Презентації демонструються для учнів 9 та 11класів, вчителів, батьків. Буклети розповсюджуються по школі.

Повний План вивчення теми

план проекту


план реалізації

Навчальні цілі (скопіювати з Плану)

1. Ознайомтесь зі змістом проблемної задачі або запитання

2. Звернути увагу на методичні поради з вивченого матеріалу по Даниній темі

3.Приступити до рішення проблемної задачі або запитання шляхом рекомендованих дослідів , або порад

4. Зробити висновки з проведених дослідів та сформулювати засіб рішення проблемного запитання або задачі.

5 Результати роботи представити у вигляді :


• Текстового матеріалу • Презентації у вигляді слайд-шоу • Повідомлення у вигляді публікаціїї • Зробити чисельні розрахунки якщо вони потрібні, малюнки, схеми, що до рішення проблемного питання • Представити власні висновки про проведену роботу • Показати, що в будь-якому провіднику, поміщеному в змінне магнітне поле, виникає індукційний струм, незалежно

Опис оцінювання (скопіювати з Плану)

результат анкетування анкета оцінювання самоспрямоване оцінювання

Оцінювання на кожному рівні відбувається за такими крітеріями:

Зміст Грамотність Оформлення Взаємодія учнів у процесі роботи


Початковий рівень Презентація дає змогу в цілому визначити мету Проекту, але висвітлення є неповним, однобічним. Наявні грубі помилки в послідовності викладання матеріалу. У роботі є значна кількість орфографічних і граматичних помилок (більше 5 на одному слайді) Робота містить дані, які розкривають тему частково. Презентація зроблена малопривабливою, діаграми та малюнки відсутні, текст читається важко, кольорове оформлення та фон вибрані невдало. Презентація є результатом спільної роботи, але її робили тільки декілька членів групи. Наявне неефективне спілкування,

Середній рівень Презентація висвітлює Проект, зрозуміло для аудиторії. Важливі питання висвітлені частково, не повністю. У роботі є орфографічні і граматичні помилки (не більше 4 на слайді) Робота містить дані, що розкривають тему в цілому. Дотримано певної логічної схеми викладення матеріалу, діаграми та малюнки виконані з незначними недоліками; текст, кольорове оформлення підкреслюють мету роботи. Учні працювали разом, розподіливши завдання між собою. Більшість учасників відповідально справилися зі своїми завданнями

Достатній рівень Проект має чіткі цілі, відповідні темі. Ключові питання висвітлені в повному обсязі. Включена інформація добута із різноманітних джерел. У роботі є 1-2 орфографічні чи граматичні помилки. Робота містить точні, корисні та сучасні дані, що розкривають тему. Презентація виконана цікаво і привабливо. Оформлення підкреслює ключові моменти. Широко використано діаграми та малюнки. Правильно розміщено списки, таблиці. Учні працюють разом як команда на всіх етапах проекту. Кожен відповідає за окрему ділянку роботи.

Високий рівень Проект відображає глибокий пошук інформації та своє бачення даної проблеми, шляхи її подолання. Показує явне поглиблення розуміння теми. У роботі немає орфографічних і граматичних помилок Робота містить точні, повні, корисні та сучасні дані, що повністю розкривають тему. Презентація виконана на високому естетичному рівні. Діаграми, малюнки, списки, таблиці правильно розроблені, розкривають ключове питання в повному обсязі.

Всі учні групи  вміють зробити кожен елемент презентації. Результат їх роботи відображає вклад кожного. Робота групи ефективніша, ніж робота окремих її членів.

Діяльність учнів (скопіювати з Плану)

презентація учня2 презентація учня1 Wiki стаття

Протягом роботи над проектом учні проводять дослідження за допомогою дослідів по виникненню індукційного струму в замкнених провідниках. Проект передбачає пошук информації на задану тему в Інтерненте, , створення презентації по результатах дослідження, презентації на тему Індукційний струм умови його виникнення та інформативного буклету про історію винаходження явища електормагнітної індукціїї. Презентації демонструються для учнів 9 та 11класів, вчителів, батьків. Буклети розповсюджуються по школі.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Штефирца Сергій Миколайович

Фах, навчальний предмет

фізика,старший вчитель

Навчальний заклад

НВК №148

Місто\село, район, область

М. Дніпропетровськ

Контактні дані

sergey21111961@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

11.06.2012

Місце проведення тренінгу

НВК №148

Зилянова Ірина Олегівна, Безрук Тетяна ІгоровнаТренери