Портфоліо Шкуратової Ольги Костянтинівни для учнів 9 класу з фізичної культури

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Буклет

Ftpx45+.JPG Ftpx46.JPG

Навчальні цілі

Навички ХХІ століття

Назва навчальної теми

Здоровий спосіб життя

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Фізична культура

Вік учнів, клас

14 - 15 років, 9 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Вивчаючи тему “ Здоровий спосіб життя ” учням 9 класу пропонується здійснити навчальний проект про здоровий спосіб життя. Працюючи над темою проекту, учні збирають різноманітну інформацію щодо поняття “ Здоровий спосіб життя ”. Свою діяльність та результати учні будуть презентувати на тематичній лінійці, розміщувати в блогах та описувати у вікі – статті. Під час роботи учні поглиблюють свої навички в мережі Internet.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

На початку роботи над проектом учитель проводить анкетування, визначення попередніх знань учнів щодо теми та того, що саме вони знають відбувається при заповненні ними таблиці З З-Х-Д. При вивчені теми « Здоровий спосіб життя» використовуються різні методи оцінювання. Фронтальне та індивідуальне ось головні види оцінювання в цій темі. Такі оцінювання допомагають учасникам проекту поставити навчальні цілі. Періодичний перегляд та читання їх записів та коментарів дозволяє оцінити розуміння учнів і, при необхідності, скеровувати їх навчання в потрібному напрямку. При підготовці презентації учні другої групи, яка працює з питанням «Чи можна порівняти історичних осіб за коефіцієнтом «успішності»?» користуються Формою оцінювання комп’ютерних робіт , яка допоможе учням ефективно продемонструвати те, чому вони навчилися. Вчитель запрошує учнів використовувати план діяльності для того, щоб допомогти їм на етапах проведення мозкової атаки, планування, впровадження своїх планів. Цей план також частково може слугувати документом для підсумкового оцінювання їх роботи. До закінчення створення презентацій потрібно призначити спеціальні консультації, бесіди з вчителем та однокласниками, щоб надати авторам презентації зворотній зв’язок щодо покращення презентації. Вчитель надає можливість учням ознайомитися з думками та пропозиціями інших та надає час та допомогу для виправлення чи редагування вже створеної презентації. Вчитель оцінює учнів і під час підсумкового обговорення Ключового запитання - Що таке здоров’я?

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Роботу над проектом вчитель починає задовго до реалізації самого проекту. Перш за все учитель продумує план. Для того, щоб залучити до проведення проекту своїх колег, волонтерів, учитель напередодні роботи розповсюджує публікацію про метод проектів, ставить до відома батьків. На початку роботи над проектом з метою зацікавлення учнів до пошукової та дослідницької діяльності учитель проводить мозкову атаку: ставить проблему перед дітьми, здійснює мотивацію роботи. Наступним кроком учителя є організація обговорення проекту. З метою з’ясування навчальних потреб учнів, учитель проводить попереднє оцінювання знань та умінь учнів за З-Х-Д схемою. В залежності від рівня знань та навчальних потреб, які були виявлені під час попереднього оцінювання, учні діляться на три групи. Кожній групі дається завдання. Зробити висновки щодо їх економічного спаду чи процвітання Необхідну для виконання того чи іншого завдання інформацію учні отримують використовуючи Інтернет-ресурси та інші джерела. Після тиражування публікації учитель проводить усний журнал на тему: « Що таке здоров'я? », участь в якому можуть брати всі бажаючі. З метою визначення рівня засвоєння досліджуваної теми дітьми, учитель час від часу аналізує результати та коректує подальшу роботу. Учитель оцінює кожен вид учнівської роботи. Всі оцінки, які учні отримують на протязі реалізації проекту, учителем фіксуються в щоденнику поточного оцінювання учнів. Наприкінці реалізації проекту учитель проводить перевірку знань і умінь учнів, набутих в ході вивчення теми. Всі завдання, які виконуються учнями на протязі реалізації проекту носять диференційований характер. Учитель час від часу використовує дидактичні матеріали, підготовлені за допомогою прикладних програм пакету Microsoft Office (Word, Excel та інших).

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Ольга Шкуратова

Фах, навчальний предмет

вчитель фізичної культури

Навчальний заклад

Курилівська середня загальноосвітня школа

Місто\село, район, область

смт.Курилівка, Петриківський район, Дніпропетровська обл.

Контактні дані

manheten22@gmail.com

Відомості про тренінг

Тренінг за 10 версією "Навчання для майбутнього"

Дати проведення тренінгу

14/10 - 26/10/2013

Місце проведення тренінгу

Петриківська сзш

Тренери

Гулько Віктор Іванович