Портфоліо Чуднівець Анастасії Сергіївни для учнів 7 класу з англійської мови

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Буклет вчителя

Megabuclet1.JPG Megabuclet2.JPG

Назва навчальної теми

Той, хто втомився від Лондона – втомився від життя

Навчальні цілі

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

англійська мова, образотворче мистецтво

Вік учнів, клас

13 років, 7 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Лінгвокраїнознавча тема про столицю країни, мову якої учні вивчають

Учень знає основну інформацію про Лондон, його історію, розташування, визначні місця, володіє достатнім запасом лексичних одиниць, щоб розповісти про це, вміє розпитувати з метою роз’яснення і уточнення інформації та надання необхідних відповідей;пропонувати щось та приймати або відхиляти пропозицію; висловлювати свої враження, почуття та емоції;

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Проаналізувати матеріали про вибір стратегій та їх використання в проектній діяльності.Скласти план оцінювання.Використати критерії оцінювання та інструменти оцінювання для оцінки якості плану оцінювання для навчальної теми та методики оцінювання.Розробити форму оцінювання учнівської підсумкової роботи,результатів роботи в групі, заповнити графік оцінювання.Провести з учнями анкетування щодо визначення початкових знань учнів та заповнити таблиці «З-Х-Д».

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Перед початком роботи над проектною методикою вчитель ознайомлює батьків та учнів за допомогою раніше створеного буклету, де чітко пояснюються прийоми та стратегії виконання роботи. Після ознайомлення вчитель демонструє презентацію під час перегляду знайомить учнів з темою та ключовим питанням презентації. Спочатку учні заповнюють таблицю(Знали Хотіли дізнатися та Дізналися) в своїх зошитах,по закінченні кожен учень виконує вхідне тестування, що має на меті перевірити рівень знань,вмінь та навичок з теми "Лондон: основні відомості", як час навчання в попередніх класах. Після чого, вчитель озвучує тематичні питання в результаті, вчитель пропонує групи. Кожна з груп отримує своє завдання та починає обговорення чоловік) та пошук необхідної інформації для заповнення шаблону -презентації. Учні шукають на сайті Вікіпедія. А на 2 уроці кожна група захищає свій проект. А інша група уважно їх слухають будуть задавати їм питання по темі своєї презентації.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Анастасія Чуднівець

Фах, навчальний предмет

англійська мова, образотворче мистецтво

Навчальний заклад

Лобойківська середня загальноосвітня школа

Місто\село, район, область

с. Лобойківка, Петриківський р-н, обл. Дніпропетровська

Контактні дані

nastuskaua@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

26.11 - 08.12.2012 року

Місце проведення тренінгу

Петриківська середня загальноосвітня школа

Тренери

Гулько Віктор Іванович