Портфоліо Чудного Олега з теми "Фізика і природа"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошукНазва проекту

Фізика і природа

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Фізика,інформатика,природознавство.

Навчальна тема (як записано в програмі)

Починаємо вивчати фізику

Вік учнів, клас

12-13 років, 7 клас

Стислий опис

Даний навчальний проект призначений для учнів 7 – го класу і спрямований на активізацію пізнавальної діяльності школярів. Опрацювання матеріалу учні проводять самостійно, виконуючи при цьому пошукову, дослідницьку, аналітичну діяльності. Запропонований матеріал вивчається на перших уроках фізики, а тому він викликає в учнів зацікавленість, показує цілісність наукових знань для вивчення природних явищ. Навчальний проект спрямований на оволодівання учнями новими термінами, фізичними поняттями.Робота над проектом допоможе учням більш глибоко осягнути дану тему, виконуючи досліди з теми, знаходячи відповідну інформацію, оформлюючи результати своїх досліджень. А також допоможе розвинути навички 21-го століття та навички роботи з технологіями Веб 2.0.

Повний План вивчення теми

| План проекту

Навчальні цілі (скопіювати з Плану)

Сформують навички створення презентацій, блогів, буклетів, які будуть переконливими для лідерів місцевої громади. Вдосконалювати навички збирання даних кількома способами, аналізу, впорядкування, осмислення та опрацювання відомостей про явища природи . Учні навчаться переконливо демонструвати відомості про природні явища, класифікуючи їх та предствляти результати своїх досліджень за допомогою графіків чи діаграм або інших засобів візуалізації даних. Сформувати уміння аналізу природних явищ, які виникають навколо них, з'ясування причинно-наслідкових зв'язків, ґрунтовне доведення та розуміння ідей поширення та сприйняття світу; оформлення результатів дослідження проблем та відповідей запитання за допомогою технологій Веб 2.0 та подальшого їх онлайн-обговорення.

Опис оцінювання (скопіювати з Плану)

Діяльність учнів (скопіювати з Плану)

1.Класифікують природні явища 2. Підібрають та виконують досліди, які б підтвердили існування фізичних явищ . Учні знайомляться з презентацією учителя (при цьому вони приймають активну участь в обговорюванні), Учні формують групи і кожна група виконує своє завдання:

Група 1: Необхідно дослідити взаємозв”язок явищ природи, показати, що фізика - наука про найзагальніші закони природи.Результат роботи: створення презентації в Power Point.

Група 2: Встановити зв”язки фізики з іншими науками, показати роль спостережень і дослідів у фізиці,показати роль українських учених в розвитку фізики.Результат роботи: випуск публікації в Publisher.


Група 3: Довести, що фізика - основа сучасної техніки.Узагальнити матеріал, в результаті чого довести, що фізика - наука про природу.Результат роботи: створення Веб-сайту та блогу.

Перед початком роботи проводимо опитування Учні користуються Інтернет ресурсами.Блогом.Wiki.Електронною поштою. ВИКОРИСТАННЯ ЕЛЕКТРОННОЇ ПОШТИ В ПРОЕКТНІЙ ДІЯЛЬНОСТІ УЧНІВ 1. Учні одержують набагато більше від проектів, в якому викладачі та учні складають повідомлення електронної пошти разом, з використанням таких методів як керування вміннями ставити і відповідати на запитання. 2. Найголовніше, запитати: "Чи варто це робити? - І зробити це питання постійним при використання електронної пошти у навчанні.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Чудний Олег Васильович

Фах, навчальний предмет

Вчитель фізики та інформатики

Навчальний заклад

Петрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Місто\село, район, область

c.Петрівське

Контактні дані

Chudny08@ukr.net

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

20 - 25 серпня 2012 року

Місце провведення тренінгу

Кіровоградській обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського

Тренери

Скрипка Ганна Володимирівна, Литвиненко Ольга Валентинівна