Портфоліо Чувпила С.В.

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Роль релігії та церкви в житті середньовічної Європи

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Історія України, Всесвітня історія, Світова література

Вік учнів, клас

12-13 р 7 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Проект призначений для учнів 7 класів загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів. Назва теми з програми «Роль релігії та церкви в житті середньовічної Європи». Проект буде реалізовуватись паралельно з виконанням основної учбової програми. В межах реалізації проекту учні класу будуть об’єднані у три групи згідно їх побажань та нахилів, виявлених вході попереднього опитування. На деяких уроках буде відведено час для представлення результату діяльності кожної з груп, а на підсумковому уроці з теми буде проведено заключний захист міні проектів кожної групи учнів. Основні види діяльності учнів: робота з інформаційними джерелами з даної теми, підготовка матеріалів і доповідей за обраною темою. Продукт діяльності учнів у проекті: Wiki-стрінка учнівський блог за темою: “Роль релігії та церкви в житті середньовічної Європи ”

План вивчення теми (вставити файл)

План впровадження

План проекту

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Перед початком роботи над проектом проводиться опитування, під час якого заповнюється таблиця ЗХД. Протягом роботи використовуємо поточне оцінювання, само оцінювання та взаємооцінювання. Упродовж всієї навчальної теми проводиться опитування та оцінювання, щоб допомогти учням розробляти зміст учнівських проектів та здійснювати моніторинг власного навчання. Учні використовують Контрольний список блогу, публікації та вікі-статті, в залежності від того, яку форму представлення результатів роботи в проекті вони обирають, щоб скеровувати своє навчання, здійснювати самооцінку. Оцінювання здійснюється вчителем щоденно на основі спостережень за допомогою контрольних списків спільної роботи та перегляду продуктів діяльності учнів. Регулярно ведеться читання блогу проекту. В кінці проекту діти демонструють презентації виконаних проектів, публікації, свій блог або сторінку вікі-статті та обговорюють кожен проект між групами.




Онлайн-опитувальник Форма оцінювання

формаЗХД

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

1-й тиждень

1.Учні переглядають презентацію, підготовлену вчителем для зацікавлення та формування мотивації. 2. Учні збирають інформацію з різних джерел: пошук інформації в Інтернеті, літературі,пресі,тощо.

2-й тиждень

3. Огляд та обговорення проекту з учнями. Оцінювання та аналіз знайдених матеріалів з метою створення малих груп за інтересами, вподобаннями учнів та їх баченням щодо застосування отриманої інформації. 4. Учні працюють з учительською презентацією. 5. Працюючи в малих групах учні аналізують матеріал за обраними критеріями знайдений з різних джерел, відбирають матеріал для створення презентації

3-й тиждень

6. Учні проектують зміст презентації, сканують необхідні фото; займаються її дизайном та оформленням. 7. Учні створюють публікації, буклети. Ці інформаційні матеріали будуть використовуватися для інформування однокласників та батьків про результати виконання проекту.

4-й тиждень

8. Демонстрація презентацій, створених з різними групами супроводжується оцінюванням, що має привести до об’єднання малих груп у єдину з метою створення веб-сайту, де відслідковується процес роботи над проектом.




Chyv1.JPG Chyv2.JPG


Учнівський блог

Учительська презентація


Опитувальник

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Чувпило Сергій

Фах, навчальний предмет

історія, всесвітня історія

Навчальний заклад

Софіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1 Софіївської районної ради Дніпропетровської області

Місто\село, район, область

смт Софіївка Дніпропетровської області

Контактні дані

chyvpilo@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

25.03.2013р.-06.04.2013р.

Місце проведення тренінгу

Софіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1 Софіївської районної ради Дніпропетровської області

Тренери

Величко Н. Ф.