Портфоліо Чепурної Діани з теми: "Моє рідне місто"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Моє рідне місто

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Німецька мова

Вік учнів, клас

13-14 років, 8 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Навчальний проект створено для учнів 8 класу. Назва теми : «Моє рідне місто». В ході проекту учні ознайомляться з новим лексичним матеріалом, розроблять проекти.

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми: "Моє рідне місто"

План впровадження теми: "Моє рідне місто"

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Впродовж усього навчання відбувається оцінювання учнів. Оцінювання ґрунтується на відповідях, на запитання, які попередньо записані вчителем для учнів,а також оцінюються їх знання та вміння на кінцевому етапі виконання демонстраційного зразка рекомендацій для представлення результатів учнівських проектів. Учні використовують форму оцінювання для самооцінювання свого проекту. Також для виставлення оцінки кінцевих презентацій використовується ця ж форма оцінювання. Контрольний список питань до проекту допомагає учням планувати, а потім відстежувати свій прогрес під час виконання обраного ними проекту. Після обговорення у класі оцініть ступінь розуміння теми учнів за допомогою письмових відповідей на Основні запитання до вивчення теми і запитання, які викладено в документі на розуміння процесу дослідження.

Таблиця планування оцінювання

Впровадження диференціації

Самооцінка учнівських робіт

Умови ефективності методу проекту

Форма для оцінювання

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Вчитель створює вступну презентацію та інформаційну доповідь для залучення учнів до участі в проекті. Також вчитель пропонує учням завдання для учнів - діаграма (охарактеризувати тему), пропонує Таблицю ЗХД, яку учні повинні заповнювати на протязі усього проекту. Вчитель також пропонує опитувальник для учнів

Заняття 1.

Вчитель демонструє навчальну тему учням. Розповідає, що учні будуть робити на протязі 3 тижнів. Ознайомлення з темою : «Моє рідне місто».

Заняття 2.

Починаємо готуватися до нашого проекту.

Заняття 3.

Вчитель задає ключові питання за темою та проводить мозковий штурм. Працюємо над новим лексичним та граматичним матеріалом. Робимо вправи, письмово та усно.

Заняття 4.

Учні повинні розробити свої проекти за темою «Моє рідне місто». Учні проводять дослідження, вивчають культуру та традиції рідного міста.

Заняття 5.

Перегляд презентацій учнів

Заняття 6.

З’ясування навчальних потреб учнів може здійснюватися за допомогою перегляду презентації вчителя та її обговорення , ЗХД. У процесі перегляду презентації учні записують ключове, тематичні та змістові питання. У класі знову проводиться обговорення ключового питання : «Чи можна прожити без Батьківщини?». Учні повинні дати свої відповіді після проведеної роботи.

Фасилітація

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Чепурна Діана

Фах, навчальний предмет

Вчитель німецької мови

Навчальний заклад

Харківська гімназія № 34

Місто\село, район, область

м.Харків

Контактні дані

Електронна пошта: baunty77di@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

25.03 - 29.03 2013 року

Місце проведення тренінгу

Харківська загальноосвітня школа I-III ступенів № 10 Харківської міської ради Харківської області

Тренери

Фесенко Олена Вікторівна

Токар Андрій Михайлович