Портфоліо Хмеловської Наталі Андріївни

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Вода – друг або ворог?

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Проект виконано у межах освітньої галузі "Природознавство". Програма з хімії для 7 класу. Розділ «Короткі відомості з історії хімії», також задіяні предмети: Українська мова та література, інформатика, географія,біологія, екологія,природознавство,фізика,музичне та образотворче мистецтва, знання комп’ютерних технологій.

Вік учнів, клас

7 клас, 12-13 р.

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Проект з хімії для учнів 7 класу передбачає ознайомлення учнів з відомостями про воду як найбільш поширену речовину на Землі,ії фізико-хімічні властивості, значення;підведення учнів до біологічної оцінки ролі води в житті рослин, тварин і людини, до розуміння необхідності дбайливого й ощадливого ставлення до водних ресурсів;розвивати екологічні й гігієнічні знання, вміння проблемно-пошукової роботи учнів, сформувати уявлення про способи очищення води та Її кругообіг у природі, використуючи міжпредметні зв”язки. Виховувати бережливе, економічне ставлення до води, з метою профорієнтації познайомити з професіями, які пов’язанні з водою. Додатково для учнів буде проведений конкурс-вистава малюнків;розв’язок ребусів, кросвордів;конкурс вгадай мелодію;а також вікторина цікавий мір води.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Перед початком роботи над проектом учитель створює форми для оцінювання учнів на різних етапах роботи над проектом

Наприкінці роботи над проектом учитель пропонує пройти тестування

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Перед початком роботи над проектом учитель створює документи, що роз'яснюють учням та батькам про принципи роботи над проектом, та метод проектів

Для кращого розуміння та усвідомлення теми «Вода – друг або ворог?» учні будуть вчитися виразно читати художні тексти, обговорювати його з елементами аналізу, та передивляються Учительську презентацію -Для ознайомлення із зразками додаткової літератури та формування стійкої мотивації до вивчення української мови учні будуть знайомитись з текстами «Вода» та реальними пошуками її властивостей. -Для виявлення рівня осмислення текстів учні пройдуть тестування. -Будуть визначати характерні риси властивостей води, усно та письмово висловлювати власні оцінки щодо прочитаного, особистісно-творчо його переосмислювати. -На початку учні обговорюють хід проекту. Учні поділяються на малі групи та організовують розподіл завдань для виконавців. -Далі вони досліджують матеріали бібліотек, друковані та електронні публікації. Добирають ілюстрації відповідно змісту. -Під керівництвом вчителя вчаться розробляти публікації. Створюють публікацію. -Учні планують створення публікації у вигляді інформаційного бюлетеня. Знаходять інформацію із мультимедійної енциклопедії та здійснюють опитування своїх однолітків. -Навчаються створювати публікацію у програмі Publisher. Роздрукована публікація поміщається на інформаційному стенді за два тижні до закінчення проекту. -Учні вчаться та створюють блог, на якому розміщують інформацію про свій проект.

1 - тиждень

1.Учні переглядають презентацію, підготовлену вчителем для зацікавлення та формування мотивації. 2.Учні збирають інформацію з різних джерел: пошук інформації в Інтернеті, літературі, пресі, тощо.

2- тиждень

3.Огляд та обговорення проекту з учнями. Оцінювання та аналіз знайдених матеріалів з метою створення малих груп за інтересами, вподобаннями учнів та їх баченням щодо застосування отриманої інформації. 4.Учні працюють з учительською презентацією . 5.Працюючи в малих групах учні аналізують матеріал за обраними критеріями знайдений з різних джерел, відбирають матеріал для створення публікацію.

3-тиждень

6.Учні проектують зміст презентації, сканують необхідні фото;займаються її дизайном та оформленням. 7.Учні створюють публікації, буклети. Ці інформаційні матеріали будуть використовуватися для інформування однокласників та батьків про результати виконання проекту.

4-тиждень.

8.Демонстрація публікацій, створених різними групами супроводжується оцінюванням, що має привести до об ’ єднання малих груп у єдину з метою створення блогу, де відслідковується процес роботи над проектом.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Хмеловська Наталя Андріївна

Фах, навчальний предмет

хімик - викладач, вчитель хімії

Навчальний заклад

КЗО ЗСШ №2

Місто\село, район, область

м. Дніпропетровськ, Кіровського району,Дніпропетровської області

Контактні дані

Hmelovska@gmail.com

Відомості про тренінг

Тренінг за 10 версією "Навчання для майбутнього",м. Дніпропетровськ КЗО СЗШ №2 12 - 25 грудня 2013 року

Дати проведення тренінгу

12.12.2013 - 25.12.2013

Місце проведення тренінгу

м.Дніпропетровськ, Кіровській район КЗО ЗСШ №2

Тренери

Мухіна Лілія Анатоліївна