Портфоліо Хасанової Лариси Миколаївни з теми "Відкриття Америки"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

"Відкриття Америки"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Англійська мова, історія, інформатика

Вік учнів, клас

13 років, 7 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Проект має на меті ознайомити учнів з видатним мореплавцем, мандрівником Христофором Колумбом. Вияснити, чому Колумб організував експедицію, хто йому допомагав у цьому, скільки здійснив подорожей, який внесок зробив Х. Колумб у розвиток світової історії своїм відкриттям, які наслідки мало це відкриття для людства та створення карти світу. Учасники проекту – учні 7 класі мають створити проект, презентацію, випустити буклет.

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

План впровадження

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання учнів проводиться упродовж всієї навчальної теми.

До початку проекту: Для оцінювання навчальних потреб учнів, їх попередніх знань про свята та традиції англомовних країн застосовується опитувальник з теми «Відкриття Америки». Окрім цього учні заповнюють в таблицях «ЗХД» два стовпчики: Знаємо та Хочемо дізнатися.

У ході реалізації проекту: За допомогою Форми оцінювання дослідницького процесу учні оцінюють рівень проведеної дослідницької роботи. Використовуючи Форму оцінювання групової роботи учні кожної групи оцінюють себе.

По закінченню роботи над проектом: Учні презентують створені інтелектуальні продукти: вікі-статтю, буклет, мультимедійну презентацію. Для оцінювання залучаються і самі учні, об’єднані у групи, які заповнюють Форму оцінювання вікі-сайтів, Форму оцінювання мультимедійної презентації. Учні закінчують заповнення таблиці «ЗХД» (стовпчик Дізнався). Остаточна оцінка за проект виставляється з врахуванням оцінки за презентацію, Вікі-статтю та буклет.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Учнівська Вікі-стаття "Наслідки відкриття Америки"

За тиждень до початку роботи над проектом учитель готує публікацію для учнів та їх батьків про переваги методу проектів.

Hasanova1.jpg Hasanova2.jpg

1-й день. Для зацікавлення учнів проектом вчитель показує свою презентацію, в якій описана проблема проекту, сформульовані ключове та тематичні питання. Для перевірки попередніх знань учнів з теми проекту вчитель проводить опитування за допомогою опитувальника «Відкриття Америки». Для визначення навчальних потреб учні заповнюють таблиці «ЗХД». Учні об’єднуються у три групи, в кожній групі по шість учнів. Кожній групі надаються ролі: «Дослідники», «Політики» та «Юні Колумби». Група «Дослідники»: використовуючи ресурси Інтернету та довідкову літературу, досліджують наслідки відкриття Америки. Результат оформлюють у вигляді вікі-статті Група «Політики»: проводять опитування серед однолітків щодо питання «Які американські президенти сприяли розвитку країни?», на основі отриманих даних будують діаграму та аналізують отримані результати. Матеріали дослідження узагальнюють у формі буклету. Група «Юні Колумби»: розглядають питання «Чому Колумб організував експедицію?» Результатом їх діяльності є мультимедійна презентація.

1-й тиждень. Вчитель роздає інструкції та правила роботи за комп’ютером. Учні здійснюють пошук необхідної інформації в мережі Інтернет, проводять соціологічне опитування. Учитель роздає критерії оцінювання продукту діяльності учнів. При використанні матеріалів учні вказують посилання на джерело інформації. Групі «Юні Колумби» вчитель надає допомогу у вигляді Шаблону презентації.

2-й тиждень. Працюючи в групах, учні створюють продукт своєї діяльності. Вчитель організовує консультації по групах. Використовуючи Форму оцінювання групової роботи, учні кожної групи оцінюють себе. За допомогою Форми оцінювання дослідницького процесу учні перевіряють свої навички дослідників.

3-й тиждень. Учні завершують свої роботи. Презентують їх. Відбувається рефлексія, оцінювання навчальних досягнень учнів відповідно до Форми оцінювання мультимедійної презентації та Форми оцінювання вікі-сайтів.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Лариса Хасанова

Фах, навчальний предмет

Учитель англійської та німецької мови, англійська мова

Навчальний заклад

Бобринецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 імені П. П. Шумилова

Місто\село, район, область

м. Бобринець, Бобринецький район, Кіровоградська область

Контактні дані

loro4ka190 на gmail.com

Відомості про тренінг

Тренінг за 10 версією Intel "Навчання для майбутнього". м. Бобринець, Кіровоградська область, 14 січня - 14 лютого 2014

Дати проведення тренінгу

14 січня - 14 лютого 2014

Місце проведення тренінгу

Бобринецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 імені П. П. Шумилова

Тренер

Волошина Олена Вікторівна