Портфоліо Філь Людмили Іванівни з теми "Бути здоровим - значить жити!"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Назва навчальної теми=

Бути здоровим - значить жити!

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основи здоровя, інформатика

Вік учнів, клас

10 -11 років 4 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Основи здоров’я. Тема: Людина та її здоров’я. Здоровий спосіб життя. Проект передбачає ознайомлення та усвідомлення учнями важливості здорового способу життя для кожної людини. Учні отримують завдання в групах:1.Що таке здоров’я? Його складові. 2. Які складові та правила ЗСЖ? 3.Як здоров’я людини залежить від способу її життя? Ролі між учнями розподіляються за можливостями та уподобаннми (кореспонденти, статисти, фотокореспонденти, дослідники, редактори).

[https:// Презентація вчителя]

[https:// Презентація учня]

Тест

План вивчення теми

[https:// План вивчення теми]

План впровадження теми

Оцінювання

На початку роботи над проектом я оголошу тему та завдання учнів, проведу вступну бесіду, тестування або анкетування для виявлення знань та умінь учнів з даної теми. Впродовж роботи над проектом я проводитиму самостійні роботи. Робитиму записи в щоденнику спостережень та аналізуватиму їх; використовуватиму методи взаємо оцінювання. Наприкінці роботи над проектом я проведу контрольне оцінювання за допомогою контрольної роботи, учні презентують свої роботи. Використовуватиму оцінювання вчителем, взаємо оцінювання та само оцінювання.

Форми оцінювання

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

За здоровий спрсіб життя2.jpg

При вивчені теми учні будуть розділені на три групи. Кожна група вивчатиме питання і проводитиме дослідження: 1 група – Що таке здоров’я і що означає бути здоровим? 2 група – Як здоров’я людини залежить від способу її життя? 3 група – Як шкідливі звички впливають на здоров’я людини? При роботі над проектом учні повинні опрацювати теоретичний матеріал, підібраним життєві приклади, зробити презентацію. Діти повинні мати навички роботи з Інтернетом, знаходити потрібний матеріал, малюнки, схеми, які можна використати в презентаціях. Ролі в групах необхідно розподілити. враховуючи нахили та здібності учнів. Наприклад, учні, які вміють гарно малювати чи захоплюються фотографією, можуть виконувати роль редактора; хто краще володіє комп’ютером – відповідати за Інтернет-матеріали. В процесі роботи вчитель виконує роль фасилітатора, здійснює формуюче оцінювання, використовує заохочення. Фасилітацію необхідно провести на початку роботи, щоб учні знали свої завдання та вимоги до їх робіт, а також на протязі роботи над проектом.

Список запитань до рефлексії

Презентація "Авторське право"

Авторське право

Протокол самооцінки учня

Оцінка веб сторінки

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Філь Людмила Іванівна

Село Мар"янське Апостолівськго району Дніпропетровської області

Контактні дані

Filludmila@gmail.com

Відомості про тренінг

Тренінг за 10 версією "Навчання для майбутнього", м.Апостолове на базі Апостолівської ЗШ І-ІІІ ступенів №4, 05-17 грудня 2016 р.

Дати проведення тренінгу

05-17 грудня 2016р.

Місце проведення тренінгу

Апостолівська ЗШ І-ІІІ ст. №4

Shkola 4.gif

Тренери

ЯцківЛюбовЙосафатівна.jpg

Яцків Любов Йосафатівна