Портфоліо Фотул Сніжани Василівни "Вплив вітамінів на організм людини "

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Вплив вітамінів на організм людини

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Біологія

Вік учнів, клас

Учні І-го курсу ПТНЗ,15-16 років

Стислий опис проекту

Для створення проекту до роботи були залучені учні І-го курсу ПТНЗ Цей проект спрямований на розширення знань учнів про вплив вітамінів на організм людини. Щоб допомогти учням ,їм буде надано форму оцінювання спрямування у навчанні ,а саме шаблон журналу дослідження Під час проекту учні створять блог і досліджуватимуть практичне використання знань про групи вітамінів . Результатами досліджень даного проекту стане [https://drive.google.com/file/d/0B0S7rVv42pNrZHBrTHEtSG1TZWM/edit?usp=sharing учнівська презентація. ]

План вивчення теми

План проекту

Оцінювання

Щоб визначити рівень знань учнів на першому етапі учитель пропонує доопрацювати таблицю «ЗХД» і діаграму. Надалі учні створять свій блог і зможуть контролювати свою діяльність за допомогою контрольного списку блогу і форми оцінювання блогу та заповненням шаблон самоспрямування учні зможуть самостійно оцінювати свої досягнення, отримувати оцінки з боку одногрупників, щоб мати можливість виправити помилки і вдосконалити свої наробки. Такою ж формою оцінювання послуговується вчитель при оцінюванні учнівської роботи. Для коригування роботи учнів їм буде надано шаблон щоденника, який зорієнтує дослідження.

Діяльність учнів та вчителя

Svalavasnigana.jpg

Svalavasnigana2.jpg

Спочатку демонструємо учням буклет про метод проектів. Ставимо Ключове і змістові запитання за допомогою презентації. До початку проекту учні разом з вчителем з’ясовують, які матеріали будуть використані в дослідженні та скільки часу потрібно на дане дослідження. Після завершення вивчення даної теми вчитель задає учням тематичні та змістові запитання. Учні проводять обговорення, роблять висновки. При проведенні проекту учні досліджують Вплив вітамінів на організм людини. Згідно плану впровадження проекту, вчитель дає завдання за опитувальником. В цій презентації учні проходять вхідне оцінювання у формі ЗХД і діаграми. Далі вчитель знайомить учнів з правилами використання чужих матеріалів за допомогою листа. Учні створюють блог, контролюють його ведення за допомогою контрольного списку блогу та форми оцінювання блогу. Підчас роботи учням надається документ фасилітації і форма спрямування. Учні захищають проект.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фотул Сніжана Василівна

Фах, навчальний предмет

Викладач, Біологія і екологія

Навчальний заклад

Свалявськийпрофесійний будівельний ліцей

Місто\село, район, область

Закарпатська область, м.Свалява

Контактні дані

Fotulsniganagmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

09-11 та 15-17 січня 2014 року

Місце проведення тренінгу

Свалявський професійний будівельний ліцей

Тренери

Мушніков Олександр Валерійович