Портфоліо Фатихової Танзілі Фанисівни за проектом Інквізиція: буфер чи прогрес?

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

1312786998 koster3.jpg


ІНКВІЗИЦІЯ: БУФЕР ЧИ ПРОГРЕСС?


Тематичні запитання  Чи може нині виникнути сучасна інквізиція?  Як церковна влада впливає на людину вчора і сьогодні?  Що загубила наука?  Де плювали на відьом?  На скільки років було відкинуто Світ

Змістові запитання  Хто заснував цей орден?  Що таке Єресь?  Де жив та працював Томас Торквемада?  В якій країні не було інквізиції?  Хто з великих людей постраждав від Святого трибуналу?  Чи справді що інквізиторів боялись навіть королі?  Церковний суд приміняв тортури? На вашу думку це гуманно?  Що ви знаєте про інквізицію?  Ви знаєте чим займалась інквізиція?  Вам знайоме поняття «Індекс заборонених книг?»  Ви вважаєте інквізиція завжди судила справедливо?  В наш час можливе виникнення власної Інквізиції?


Історія, культурологія, реліігієзнавство


7 класс, учні 11-12 роківПроект розрахований на учнів 7 класу, всесвітньої історії з теми: Релігія та церква в середньовічній Європі. Культура середньовічної Європи, освіта і наука. Основна діяльність учнів дослідницька, пошукова, соціологічна. Завершальний етап програми – урок суд, на якому діти дізнаються все що вони досягли під час проекту.

План вивчення теми


Оцінювання (стислий опис і інструменти)


Методи до початку проекту: Опитування/Анкетування Мозкова атака Обговорення Основних запитань.Перегляд презентації вчителя та її обговорення.Використання «Асоціативного куща». Робота з таблицями «ЗХД» Інструменти до початку проекту Опитувальник/тест.Знаю; Хочу дізнатися; Дізнався.Презентація Основних запитань.Асоціативний Кущ с запитаннями.Таблиця «ЗХД»

Методи впродовж роботи над проектом: Анкетування. Самостійна робота з Формами оцінювання (само- та взаємооцінювання).Розв’язування задач.Блог учнів Інструменти впродовж роботи над проектом: Анкета.Форма оцінювання для роботи в групах та самооцінки.Форма для оцінювання продуктів проекту.Письмові огляди, звіти.Журнали спостережень учнів. Форми для надання зворотного зв’язку


Методи після завершення проекту: Демонстрація.Опитування.Робота з таблицями «ЗХД» Інструменти після завершення проекту: Рольова гра.Форма оцінювання публікації, презентації (продукту)Таблиця «ЗХД».

Список використаої літератури.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Фатихова Танзіля Фанисівна

Істория та правознавство


загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня №6


М. Синельникове, Дніпропетровська обл.

Мій круг.


18121982.jpg


1812198222.jpg

Вчительска презентація для учнів

Презентація учнів


Форма оцінювання блогу


Відомості про тренінг

Тренінг за 10 версією "Навчання для майбутнього", м.Синельникове, 09 лютого - 21 лютого 2015


09.02.2015-21.02.2015


комплекс №7


Безуглова Наталія Миколаївна

Користувач:Bnn803