Портфоліо Усової Тетяни з теми "Та, що нікому не належить"
Зміст
- 1 Назва навчальної теми
- 2 Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
- 3 Вік учнів, клас
- 4 Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)
- 5 План вивчення теми (вставити файл)
- 6 Оцінювання (стислий опис і інструменти)
- 7 Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)
- 8 Відомості про автора
- 9 Відомості про тренінг
Назва навчальної теми
Та, що нікому не належить
Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
Уроки історії та екології
Вік учнів, клас
13 років, 7 клас
Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)
Антаркти́да — континент у південній півкулі навколо географічного південного полюса, омивається Південним океаном, охоплює приблизно 10% суходолу Землі. Там розташовані 90% світових запасів криги, в яких сконцентровано 70% прісної води на Землі. Проект виконують учні 7-их класів, учні готують презентації до теми, готують повідомлення, переглядають презентації, проводять дослідження.
План вивчення теми (вставити файл)
Оцінювання (стислий опис і інструменти)
Для ефективної роботи цікавим і змістовним буде проведення вхідного і тестування. Учні можуть виступати в ролі інтерв’юерів. Також учні можуть по ходу розглядання і вивчення теми заповнювати «мій журнал досліджень». Учні як і вчитель можуть самостійно підготувати тестові завдання. В даному проекті учні мають розширити свій кругозір і поповнити свої знання.
Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)
На першому уроці вчитель роздає буклети 12 з темою роботи, повідомляє і знайомить з яким типом роботи будуть працювати на уроці. Іде ознайомлення з оцінюванням роботи. Розповідається що таке метод проектів, як з ним працюють. За допомогою вчительської презентації та за допомогою діаграми проходить ознайомлення учнів з темою та завданням проекту. На початку проекту можна провести опитування (опитувальник). В інформаційному сенсі доречно випустити бюлетень . Доцільно використати З-Х-Д таблицю. Учні отримують завдання з даної теми: створюють свої презентації, проводять досліди, працюють з інтернет джерелами та з додатковою літературою, готують повідомлення про відкриття, дослідження та освоєння Антарктиди, природні умови материка. Учні за допомогою вчителя створюють діаграми. Мета проекту розширити кругозір учнів, зацікавити їх у вивченні навколишнього світу. Проект включає в себе спільну роботу з батьками, що дає можливість важливого спілкування батьків і дітей. Цікавим і актуальним для «живого» спілкування важливість роботи в групах та в парах, що сприяє більш тісному контакту , вмінню висловлювати свої ,думки, відстоювати свою точку зору. Можливе створення журі та найкращі роботи будуть представлені на веб - сайті школи, та в шкільній газеті. Співпраця з батьками має носити не епізодичну роботу, а ставати системою в тісному спілкуванні батьки - діти. Проект має відкрити таланти та сприяти гармонійному розвитку особистості.
Відомості про автора
Ім'я, прізвище
Тетяна Усова
Фах, навчальний предмет
Вчитель географії, економіки, екології
Навчальний заклад
Фастівська СЗОШ І-ІІІ ст. №4
Місто\село, район, область
м.Фастів
Контактні дані
Usovatanush на gmail.com
Відомості про тренінг
Дати проведення тренінгу
27.10-31.10.14
Місце проведення тренінгу
Фастівська ЗОШ І-ІІІ ст. №5
Тренери
Грищенко А. П., Семендяй О. М.