Портфоліо Тютюри Галини Анатоліївни проекту з математики для учнів 7 класу

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Буклет проекту

Pablish TAA.png

Pablish TAA2.jpg

Назва навчальної теми

"Нам математика жити і будувати допомагає"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Математика, фізика, астономія, інформатика

Вік учнів, клас

12-13 років, 7 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Навчальний проект «Нам математика жити і будувати допомагає» розрахований для учнів сьомого класу,та передбачає формування знань і вмінь учнів з теми «Цілі вирази»

При виконанні проекту учні об’єднаються в три групи: теоретиків, дослідників та практиків. У результаті роботи над проектом учні створять блоги, презентацію (публікацію, бюллетень), в яких відображаються дослідження основних завдань проекту, що містяться в тематичних та змістових питаннях.

Протягом роботи над проектом вчитель здійснює мониторингове відстеження динаміки формування знань учнів та практичних навичок використання формул скороченого множення та властивостей многочленів.

Моніторинг здійснюється через вхідне, поточне та підсумкове оцінювання.

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

План впровадження проекту

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

  • Перед початком навчанням за методом проектів я проведу вхідне оцінювання за допомогою таблиці

З-Х-Д.

  • На протязі навчання буду використовувати заздалегідь підготовлені форми та шаблони для самоспрямування, оцінювання блогу та веб-сторінок.
  • По закінченню проекту проведу тестування з теми «Многочлени» за заданою формою.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

На початку роботи учні знайомлять з тим, що саме є методом проектів за допомогою публікації, заздалегідь мною підготовленою. Також я даю їм інформацію про навички ХХІ століття. Після перегляду вчительської презентації учні обирають для себе проблемну тему та починають працювати над методом проектів. Далі я знайомлю їх з презентацією про авторське право та стратегіями проти плагіату. Розповідаю про безпеку роботи в Інтернеті. Далі учні проходять тестування стосовно цієї проблеми. Наступним кроком є вхідне оцінювання знань учнів за допомогою таблиці З-Х-Д.

1 – день

1.Учні переглядають презентацію, підготовлену вчителем для зацікавлення та формування мотивації.. 2.Учні збирають інформацію з різних джерел: пошук інформації в Інтернеті, літературі, пресі, тощо.

2 - день

3. Огляд та обговорення проекту з учнями. Оцінювання та аналіз знайдених матеріалів з метою створення малих груп за інтересами, вподобаннями учнів та їх баченням щодо застосування отриманої інформації. 4. Учні працюють з прикладами на всі дії над многочленами, розв’язують різноманітні приклади та задачі . 5. Працюючи в малих групах учні аналізують матеріал за обраними критеріями знайдений з різних джерел, відбирають матеріал для створення презентації.

3- день

6. Учні проектують зміст презентації, сканують необхідні фото;займаються її дизайном та оформленням. 7. Учні створюють публікації, буклети. Ці інформаційні матеріали будуть використовуватися для інформування однокласників та батьків про результати виконання проекту.

4- день

8.Демонстрація презентацій, створених різними групами супроводжується оцінюванням, що має привести до об ’ єднання малих груп у єдину з метою створення блогу , де відслідковується процес роботи над проектом. Наприкінці проекту оцінюю діяльність учнів за допомогою контрольного списку складових блогу.


Навчальні матеріали

  • Навчальна презентація

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Тютюра Ганна Анатоліївна

Фах, навчальний предмет

Учителька математики та інформатики

Навчальний заклад

КЗО "Сурсько-Михайлівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Солонянської районної ради Дніпропетровської області"

Місто\село, район, область

с. Сурсько-Михайлівка, Солонянський район,Дніпропетровська область

Контактні дані

  • Телефон робочий: (05669)664
  • Email: tyutyuraanuta@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Тренінг за 10 версією "Навчання для майбутнього", смт.Солоне, 07 лютого - 20 лютого 2013 р.

Місце проведення тренінгу

Solone01 2012.jpg
  • смт.Солоне, КЗО"Солонянська середня загальноосвітня школа №1 І-ІІІ ступенів"
  • Солонянська шкільна лабораторія нових інформаційних технологій

Тренер