Портфоліо Ткачук Юлії з теми "Яку дружбу заведеш - таке й життя проведеш"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Тема «Яку дружбу заведеш - таке й життя поведеш.»

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Виховний захід, Тема «Добре там жити, де вміють дружити»

Вік учнів, клас

Учні 1 -2 х класів, 6-7 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Виховний захід «Добре там жити, де вміють дружити», використовується у виховній роботі з учнями 1-2 х класів, допомагає розширити уявлення учнів про дружбу, товаришування, ввести в активний словник учнів слова «дружба», «злагода». В ході заходу учні розвивають товариські почуття, готовність бути доброзичливими, уважними, не ображати, не кривдити інших. Учнів в роботі проекту виконують роботу з презентацій, створюють публікацію і бюлетень на тему «Дружба», малюють малюнки, опрацьовують опитувальник, знайомляться з З-Х-Д таблицею, грають в рольові ігри та інше.

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

План впровадження теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання ведеться в усному порядку, за допомогою наочного матеріалу: смайликів, прапорців, наліпок та похвал і заохочень. Оцінювання відбувається упродовж всього виховного заходу. Учні використовують форму оцінювання для самооцінювання своїх проектів, презентацій, опитувальників. Після виховного заходу у класі оцінюється ступінь розуміння учнів за допомогою усних відповідей на основні запитання заходу у опитувальнику.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Перед початком проекту учитель демонструє настановчу презентації, яка налаштовує і зацікавлює дітей до участів в проекті. В ході роботи діти будуть досліджувати питання, які перед ними ставить вчитель. Клас поділений на групи, де кожна з них має свою чітку ціль. І група – Допитливих, опрацьовують терміни, такі як «дружба», «друг», «злагода» тощо. ІІ група – Фотографи, підбирають наочні матеріали (малюнки, картинки). ІІІ група – Диктори, оголошують результати опрацьованих матеріалів, та допомагають двом іншим група, у роботі. Для з’ясування навчальних потреб учнів, що базуються на вивченні їх попередніх знань, вмінь і навичок, вчитель розробляє 1 публікацію2 публікацію, яка дає роз'яснення методу проектів з яким далі будуть працювати. Для зацікавлення учні в подальшому вивчиені теми вчитель розробляє бюлетень. Після цього учні займаються пошуком інформації в Інтернеті. Для подальшої роботи над проектом створюємо: організаційну діаграмму,опитувальники, що націлить учнів на роботу в проекті. Діти роблять висновки (творчі роботи: бюлетені та буклети]) і демонструють їх своїм товаришам. Для опитування учнів, вчитель та кожна група індивідуально створює опитувальники. Для полегшення роботи учням, вчитель знайомить з інструкціями, як поводити себе у комп’ютерному класі. Продуктом роботи над проектом, учні створюють і демонструють презентацію.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Ткачук Юлія Анатоліївна

Фах, навчальний предмет

Вчитель початкових класів, вихователь ГПД

Навчальний заклад

Фастівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня №5

Місто\село, район, область

Київська область, місто Фастів

Контактні дані

E-mail:honey.tkachuk на inbox.ru

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

02 – 06 червня 2014 року

Місце проведення тренінгу

Фастівська загальноосвітня І-ІІІ ступенів №5

Тренери

Одаричу Олена Станіславівна, Грищенко Алла Павлівна, Семендяй Оксана Миколаївна.