Портфоліо Ткачук А.І. для учнів 8-9 класів з теми "Наші святині"
Зміст
Назва навчальної теми
Наші святині
Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
Суспільствознавство, Я і Україна, історія України .
Вік учнів, клас
14-15 років. 8-9 класи.
Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)
Під час реалізації проекту учні будуть: формувати переконаність у нетлінності духовних скарбів народу, повагу до батьків, до природи, Землі-годувальниці; розвивати розуміння своєї причетності до всіх подій, які відбувають в Україні; виховувати поняття патріотизму, національної гордості, любові до рідного краю. За матеріалами досліджень учнями створена презентація в PowerPoint та публікація в Publisher, враховуючи підібрані матеріали в бібліотеці та Інтернеті. Підводячи підсумок пошуку, учні створили Веб-сайт в програмі Publisher.
Результатом таких досліджень стали: сценарій презентації проекту, узагальнюючи схеми, опорні тези,презентація проекту як на рівні класу (на класній годині та батьківських зборах), так і на рівні школи вцілому (анкетування учнів школи, виступи на класних годинах), створення тематичних папок.
План вивчення теми (вставити файл)
Оцінювання (стислий опис і інструменти)
Проект спрямований на досягнення формування гуманістичного світогляду особистості, розширення її культурно-пізнавальних інтересів, виховання в учнів любові, поваги до традицій свого народу та толерантного ставлення до культурних традицій інших народів. Під час роботи в проекті учасники формулюють гіпотези та досліджують духовні скарби як для українців, так і для інших народів, навчаються відбирати необхідну інформацію, аналізувати її, порівнювати та класифікувати. Учні також мають навчитися робити соціальні дослідження, аналізувати та узагальнювати їхні результати. Серед очікуваних результатів – формування у дітей вміння висувати і формулювати гіпотези, оцінювати певні явища, відстоювати власну думку, виховувати поняття патріотизму, національної гордості, любові до рідного краю. При створенні презентації, публікації та веб-сторінки продовжувати формувати вміння планувати роботу, стисло подавати результати досліджень, добирати відповідний ілюстративний матеріал, робити висновки.
Оцінювання в рамках даного проекту буде проводитися впродовж всієї роботи учнів і буде реалізовуватися наступними методами:
формулююче оцінювання
Самооцінювання учнівської роботи
Діяльність учнів та вчителя
Проект спрямований на досягнення формування гуманістичного світогляду особистості, розширення її культурно-пізнавальних інтересів, виховання в учнів любові, поваги до традицій свого народу та толерантного ставлення до культурних традицій інших народів. Під час роботи в проекті учасники формулюють гіпотези та досліджують духовні скарби як для українців, так і для інших народів, навчаються відбирати необхідну інформацію, аналізувати її, порівнювати та класифікувати. Учні також мають навчитися робити соціальні дослідження, аналізувати та узагальнювати їхні результати. Серед очікуваних результатів – формування у дітей вміння висувати і формулювати гіпотези, оцінювати певні явища, відстоювати власну думку, виховувати поняття патріотизму, національної гордості, любові до рідного краю. При створенні презентації, публікації та веб-сторінки продовжувати формувати вміння планувати роботу, стисло подавати результати досліджень, добирати відповідний ілюстративний матеріал, робити висновки. Впродовж роботи над проектом вчитель консультує групи; Учні обговорюють результати,оформляють проект згідно з планом, оцінюють свою роботу і роботу учнів своєї групи. Наприкінці роботи над проектом вчитель оцінює роботу груп, оцінює узагальнюючі висновки, учні заповнюють таблицю З-Х-Д.
критерії оцінювання публікації
Відомості про автора
Ім'я, прізвище
Фах, навчальний предмет
Вчитель історії
Навчальний заклад
Апостолівська вечірня(змінна) загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Апостолівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4
Місто\село, район, область
53800
м.Апостолове
Апостолівський район
Дніпропетровська область
Контактні дані
Alla280568@gmail.com
Відомості про тренінг
Дати проведення тренінгу
18-30 березня 2013 року
Місце проведення тренінгу
Апостолівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4