Портфоліо Тищук Світлани Олексіївни з теми "Антарктида - королева холоду"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Географія

Навчальна тема (як записано в програмі)

Антарктида

Вік учнів, клас

12-13 р., 7 клас

Стислий опис проекту

Метою цього проекту є засвоєння та закріплення учнями знань та вмінь з теми «Антарктида» Основна увага при виконанні проекту буде надаватись формуванню в учнів умінь користуватись науковою літературою, мережею Internet, робити висновки. Учні з’ясовуватимуть вплив льодовикового покриву на природу материка. Створять мультимедійну презентацію, розмістять в мережі Internet веб-сайт. Наприкінці проекту учні проведуть конференцію, на якій ознайомлять всіх бажаючих з дивовижною природою материка. Результатом проекту буде презентація даного проекту як відкритого заходу учням школи.

Повний План вивчення теми

План вивчення теми

План реалізації

Навчальні цілі

Після завершення проекту учні отримають знання про природу материка та його вплив на природу Землі. Ці знання розширять кругозір та збагатять інтелект. Для проведення цього проекту учні поділяються на три групи, кожній з яких ставиться окреме завдання. Далі група розподіляє між собою обов’язки й складає план роботи. Кожна з груп розпочинає виконувати роботу за складеним планом та ведуться нотатки за якими будуть зроблені висновки. Результати проведених досліджень кожна з груп представить на конференції

Опис оцінювання

Згідно розроблених критеріїв. 1. До початку проекту проводиться: + Діагностика навчальних потреб учнів; схема З-Х-Д + рівня їх фактичних знань учнів з теми. 2. Під час проведення проекту проводиться: + анкетування для групування учнів та розподілення ролей; + відслідковування ходу виконання роботи; + контроль за дотриманням вимог до блогу. 3. По завершенню проекту проводиться: + оцінювання учнями створених робіт: презентації, Вікі-статті

оцінювання вікі-статті оцінювання діяльності учнів самооцінювання учнів фасилітація

Діяльність учнів (Скопіювати з Плану)

За тиждень до початку роботи над проектом вчитель презентує публікацію учням про метод проектів та навички 21 століття.Публікація Перед тим, як вчитель запропонує учням взяти участь у проекті йому необхідно поспілкуватися з батьками цих учнів і взяти у них дозвіл про публікацію робіт їхніх дітей в Інтернеті.Ознайомити дітей з авторським правом.лист про авторське право Початком роботи над проектом буде опитування.–вхід День1,2 Представлення проекту починається з учительської PowerPoint презентації,учні виконують завдання для визначення навчальних потреб, відповідають на змістові питання у формі тестування та тестерів, знайомляться з тематичним та ключовим питанням, намагаються дати на них відповіді, висувають гіпотези. • Учні формують групи (геологи, гляціологи,кліматологи, біологи). • Почати “мозкову атаку” пошуку можливих тем для дослідження. День 3,4 • Обрання теми учнями. • Пошук матеріалів в Інтернеті та збір інформації з друковах джерел.

День 5,6 • Консультації з вчителем географії, біології, інформатики щодо викладення та оформлення матеріалів.

День 7,8 • Учні створюють тексти для статей, слайдів • Учні обговорюють попередні результати

Дні 8,9 • Учні створюють у MS PowerPoint – презентацію, MS Publisher - вікі-статтю Вікі-стаття учнів на тему"На межі неможливих умов існування"

Вихідне тестування

День 10 Учні презентують свій кінцевий продукт на відкритому заході. Кожні групі відводиться 5 хвилин

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Світлана Тищук

Фах, навчальний предмет

Вчитель географії

Навчальний заклад

Чернівецька гімназія №7

Місто\село, район, область

Місто Чернівці, Шевченківський, Чернівецька

Контактні дані

svetatushyk963@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

6-10 серпня 2012

Місце проведення тренінгу

Чернівецька гімназія №7

Тренери

Романчук Тетяна Миколаївна