Портфоліо Тимчук Наталії з теми "Молодь за здорову націю"
Зміст
- 1 Назва навчальної теми
- 2 Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
- 3 Вік учнів, клас
- 4 Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)
- 5 План вивчення теми (вставити файл)
- 6 Оцінювання (стислий опис і інструменти)
- 7 Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)
- 8 Відомості про автора
- 9 Відомості про тренінг
Назва навчальної теми
Молодь за здорову націю
Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
Проект з валеології, інтегрований з інформатикою, біологією, психологією
Вік учнів, клас
9-11 клас, 15-17 років
Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)
Цей проект призначений для того, щоб учні озирнулись навкруги, побачили і зрозуміли, що в сучасному світі потрібно приділяти більше уваги своєму здоров`ю, бути обачливими. Учні збирають факти щодо висвітлення даної теми нанесення шкоди здоров`ю. Розвивають навички негативного ставлення до шкідливих звичок. Активізація самосвідомості, самоконтролю та саморегуляції учнів, корекція потреб та мотивів щодо шкідливих звичок. Підвищення рівня поінформованості підлітків щодо проблем, пов’язаних зі шкідливими звичками.
План вивчення теми (вставити файл)
Оцінювання (стислий опис і інструменти)
На початку проекту було проведене обговорення та опитування учнів щодо здорового способу життя для того, щоб визначити рівень поінформованості учнів над проектом; продумати, як забезпечити учнів інформацією та допомогою у набутті необхідних навичок у разі необхідності. Потім протягом проекту учні використовують необхідну літературу, консультуються з лікарями, проводять спостереження , соціологічні опитування використовують у продовж всієї навчальної теми. Створюють презентацію для того, щоб спрямовувати свої дослідження на потрібне русло. Записи в журналах спостережень та досліджень допомагають як вчителю, так і учням здійснювати моніторинг прогресу та краще розуміти зміст.. Індивідуальні консультації використовуються для сприяння моніторингу прогресу та підготовки відповідей на будь-які запитання учнів. А на прикінці проекту під час захисту робіт учні оцінять діяльність кожної групи. Також в кінцевому результаті самі учасники проекту зроблять для себе велике відкриття і почнуть більше цінувати своє життя і своє здоров`я.На початку роботи над проектом вчитель за допомогою асоціативного куща [асоціативний кущ] дізнається про первинні знання дітей з цієї проблеми. Протягом всього проекту діти заповнюють таблицю З-Х-Д [зхд-схема]. Діти також беруть участь у формуванні оціночних уявлень про проект [Поточне оцінювання],[Підсумкове оцінювання]
Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)
На початку проекту вчитель розповідає про сучасну проблему щодо здорового способу життя. Ставить проблемні запитання : «Чи потрібно більше приділяти уваги нинішній ситуації? Як вони вважають що є складовим здоров`я?» Показує стартову презентацію [стартова презентація] Учасникам проекту пропонується поділитися на 2 групи. Дається завдання для кожної групи щодо обговорення наслідків шкідливих звичок. Перша група «Юні генії» збирає матеріал для мультимедійної презентації [учнівська презентація]. Друга група «Спостерігачі» збирає матеріал, знайомиться з джерелами інформаційними, роблять спостереження, опитування та створюють wiki-статтю -wiki-стаття "Молодь за здорову націю" Обидві групи описують свої враження від проекту в блозі -[блог] Завершуючи навчальний проект учитель пропонує учням відповісти на ключове питання та дати відповіді на запитання опитувальника [опитувальник].
Відомості про автора
Ім'я, прізвище
Наталія Тимчук
Фах, навчальний предмет
практичний псхолог
Навчальний заклад
Конотопська спеціалізована школа №2
Місто\село, район, область
м. Конотоп
Контактні дані
natalyapastim@gmail.com
Відомості про тренінг
Дати проведення тренінгу
11.02.2013р. - 17.02.2013р.
Місце проведення тренінгу
м. Конотоп
Тренери
Рідченко Л.О., Клочко О.М.