Портфоліо Тетяни Гончар для учнів 7 класу з історії за темою:"Моя віра"
Тема "Моя віра"
Основнй предмет - Історія Середнії віків 7 кл. Другорядні предмети - Історія України 7 кл., Людина і світ 11 кл.
12-13 років, 7 клас.
Проект «Моя Віра…» розрахований на учнів 7 та 11 класів і направлений на дослідження світосприйняття, релігієзнавства та духовної культури, їх відповідності здібностям учня, знанням, умінням і навичкам отриманих в школі.
Проект «Моя Віра…» розрахований на учнів 7 та 11 класів і направлений на дослідження світосприйняття, релігієзнавства та духовної культури, їх відповідності здібностям учня, знанням, умінням і навичкам отриманих в школі.
Проект на тему "Моя віра": На початку проекту:Знаю – Хочу дізнатися – Дізнався (З-Х-Д) схеми, мозковий штурм;Аркуш паперу (або електронна таблиця) з заголовком теми, що вивчається та таблицею З-Х-Д, тема обговорення, записана на аркушах паперу, в електронному документі або на дошці. Впродовж роботи над проектом:Знаю – Хочу дізнатися – Дізнався (З-Х-Д) схеми, мозковий штурм. Самооцінювання і рефлексія. Аркуш паперу (або електронна таблиця) з заголовком теми, що вивчається та таблицею З-Х-Д, тема обговорення, записана на аркушах паперу, в електронному документі або на дошці. контрольні списки, нагадування і підказки. Наприкінці роботи над проектом:письмові й усні тестування і вікторини, відео і фото журнали. альбом фотографій, збірка відеозаписів, презентації, блоги, публікації, звіт.на початку проекту «Моя віра…» проводжу вхідне оцінювання методи: план проекту, інструменти оцінювання: файл статистики роботи учня, зустрічі й консультації за проектом. на кожному послідуючому етапі метод: самооцінювання і рефлексія інструменти оцінювання: контрольні списки, нагадування і підказки. в кінці проекту методи: письмові й усні тестування і вікторини, відео і фото журнали. інструменти оцінювання: альбом фотографій, збірка відеозаписів, презентації, блоги.
o Модуль 3: При вивченні теми «Моя віра…» учень проводить дослідження, які дадуть відповіді на питання, а саме: Якііснують світові релігії, Які релігійні конфесії існують у місті Кривому Розі, Яку відіграє віра в житті людини, Чи допомагає віра людини для її духовного збагачення. o Модуль 4: Перед роботою над проектом учням демонструється вступна презентація, яка містить у собі назву теми, змістовні питання у вигляді схем, одне з тематичних питань, яке наштовхне учнів на проведення досліджень. o Модуль 5 і 6: опитувальник Учитель повідомляє про нові сучасні технології, що пропонують середовище, в якому люди спілкуються та співпрацюють один з одним і наповнюють веб-простір новим змістом. Вивчили різні шляхи використання Інтернету учнями при проведенні досліджень та пошуку потрібних даних. Перед початком роботи в Інтернеті учитель ознайомлює учнів з законами про авторське право
o Записати, як учні використовуватимуть Інтернет при вивченні теми, виконанні проектів . o Модуль 7: Перед вивченням теми учитель дає учням ознайомитись з презентацією і буклет
o Модуль 8: Для оцінювання учнівських робіт учнівських комп’ютерних робіт, їх діяльності в ході виконання проектів були розроблені форми оцінювання та контрольний список. o Модуль 9: врахувала отримані відомості щодо особливостей навчання різних учнів у своєму класі за допомогою різних інструментів, а саме:
переважаючою візуальною, аудіальною, кінестетичною модальністю учні буду застосовувати такі види діяльності: перегляд вікі сторінок, вибір інформації та оформлення у вигляді таблиці;
з домінуючою лівою/правою півкулями мозку учень, який працює над проектом є за типом особи - почуттєвий, тому для нього учитель створила алегорію, пов'язану з його майбутнім і його майбутньою професією, яка має відношення до щастя. з різними домінуючими типами множинного інтелекту більше за все підходить Логічно-математичний - поясання для учнів як саме пов'язане їх майбутнє і професія. Мовний - написання учнями більше ніж одна професія і її вплив на їх подальше життя. Просторовий - учні оформлюють у вигляді електронної таблиці свої дослідження
Для учнів були створені форми та контрольний список за допомогою яких можна оцінити само спрямованість учнів у навчанні та відслідковується їх прогрес у навчанні.
Модуль 10: Описати, як здійснюватиметься фасилітація навчального процесу, які будуть учням надані інструкції та вказівки для допомоги їх навчанню.
Відомості про автора
Тетяна Гончар
Вчитель історії
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №126
м. Кривий Ріг, Жовтневий район, Дніпропетровська область
Відомості про тренінг
09.02.2015-21.02.2015
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №126
Ганна Сергіївна Абросімова