Портфоліо Терещенко Олени Євгеніївни на тему «Київська Русь»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Київська Русь

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Дана тема переплітається з такими предметами: культурологія, інформатика, географія, релігієзнавство.

Вік учнів, клас

7 клас, 13-14 років.

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Формуються групи, учні кожної з груп вибирають тему за якою будуть працювати (методом жеребкування)для створення творчо-дослідницьких проектів.Кожній з команд дається перелік запитань на які вони методом аналізу та синтезу знаходять відповідь. Правильністю роботи керує учитель на протязі всього проекту - дає рекомендації, проводить оцінювання та самооцінювання. В кінці проекту кожна група надає кінцевий продукт своєї пошукової роботи.

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

План впровадження проекту

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

По завершенню роботи над проектом учні зможуть: Встановити причинно-наслідковий зв'язок походів київських дружин в східному південному і західному напрямках. Порівнювати особливості міського та сільського життя мешканців Давньої Русі; Проаналізувати успішність реформ проведених Аскольдом, Олегом,Ігорем, Ольгою, Святославом, Володимиром Великим, Ярославом Мудрим. Давати оцінку діяльності історичним діячам. Формуються такі навички:

• Здатність оригінальності та інноваційності в діяльності учнів над проектом. • Ефективна співпраця в групі. • Використання сильних сторін інших для досягнення спільної мети. • Комунікативні та навички співробітництва в роботі групи над проектом. • Розуміння етичних/правових норм пов»язаних з пошуком та використаннях потрібної інформації. • Адаптація до різних ролей та рівнів відповідальності учнів в групі. • Вміння аналізувати інформацію, вибираючи потрібну для проекту.


Методи оцінювання: [1] оцінити творчість, підсумкове оцінювання роботи в проекті, складання ЗХД, онлайн-опитування, самооцінка кінцевого продукту-блогу, проводиться за допомогою контрольного списку та форми оцінювання блогу

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Учитель ознайомлює батьків з авторським правом та бере дозвіл на використання продуктів діяльності учнів. Учитель пропонує учням ознайомитись з презентацією. Учні переглядають її та знайомляться з Інтернет освітні вебсайти– для пошуку потрібної інформації приводу готовності працювати в проекті, при цьому починають формуватися навички роботи в мережі Інтернет. Також учні створюють свій власний [ блог], де запрошують до участі інших зацікавлених. По закінченню роботи над проектом кожен учень має заповнити форму самооцінки результату участі у проекті. Учитель заносить бали за діяльність учнів у проекті у відомість оцінювання. Після завершення проекту учні на основі зібраної інформації розробляють спільну історичну гру «Київська Русь» учнівська презентація

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Терещенко Олена Євгеніївна

Фах, навчальний предмет

Історія

Навчальний заклад

Прилуцька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №9

Місто\село, район, область

місто Прилуки, Чернігівська область

Контактні дані

tereha2509@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

05 грудня - 13 грудня 2012 року

Місце проведення тренінгу

місто Прилуки

Тренери

Ліпін Володимир Павлович, Ведмідська Наталія Миколаївна