Портфоліо Стругової Ірини Володимирівни з теми "British food"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва проекту

«British food»

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Англійська мова

Навчальні цілі

Учень: розрізняє злічувальні та незлічувальні іменники; розпізнає тематичний вокабуляр ;розрізняє традиційні британські страви;правильно будують речення з займенниками some/any; правильно вживає речення в імперативі; правиль¬но пише сполучники, знаходить і виправляє помилки на вивчені правила.

Вік учнів, клас

7 клас, 12 – 13 років

Стислий опис проекту

Основна ідея проекту полягає у розвитку у учнів інтересу і поважного ставлення до життя, звичаїв і культури англомовних країн. Навчити їх шукати, класифікувати та аналізувати інформацію, використовувати її у навчальному процесі, висловлювати свої власні думки та доводити свою точку зору. Розвивати комунікативну компетенцію. Вдосконалювати діалогічне та монологічне мовлення. Формувати активну життєву позицію. Виявити ставлення учнів до вживання здорової їжі. Навчити учнів готувати деякі традиційні британські страви.

Повний План вивчення теми

План вивчення теми

План впровадження

Навчальні цілі

Учні зможуть: - швидко та ефективно дослідити звичаї і культури англомовних країн, розуміти їх, оцінюючи критично та компетентно; - шукати, класифікувати та аналізувати інформацію, використовувати її у навчальному процесі; - висловлювати свої власні думки та доводити свою точку зору. - належно використовувати ІКТ та мережі доступу; - ефективно використовувати час, який надається на виконання роботи та синтезу матеріалу; - створювати та передавати знання відповідній аудиторії.

Опис оцінювання

Протягом всього проекту вчитель використовує різні методи та інструменти опитування для того, щоб з’ясувати розуміння учнями основних запитань. Взаємоопитування груп дозволяє дізнатися про рівень попередніх знань учнів, та дозволяє паравильно зробити розподіл груп щоб уникнути ситуації «сильна» та «слабка» групи. Участь в обговореннях дозволяє оцінити розуміння учнів і, при необхідності, скеровувати їх навчання в потрібному напрямку. Опитування використовується упродовж всієї навчальної теми для того, щоб допомогти учням розвивати свої навички мислення, аналізу та самостійно виконувати проекти. Індивідуальні консультації використовуються для сприяння моніторингу прогресу та підготовки відповідей на будь-які запитання учнів. Робота в групах дає можливість оцінити наскільки кожен із учнів максимально зробив внесок у роботу групи та наскільки це може бути цінним. Під час створення презентації, учні впродовж вивчення теми, мають використовувати Форму оцінювання мультимедійної презентації, яка допомагає їм ставити свої навчальні цілі і аналізувати власне навчання.

Діяльність учнів та вчителя

Перший етап. На початку проекту вчитель ознайомлює учнів з прикладом буклету для батьків щодо переваг методів проектів. Учні знайомляться з поняттям проектної діяльності, ознайомлюються з темою вивчення для проекту. На дошці записани тематичні питання, на основі яких з учнями проводится обговорення, щоб зрозуміти рівень попередніх знань. Другий етап. Учнями переглядається презентація вчителя, де обговорюється мета, завдання та питання даної теми. Вступна презентація необхідна учням, щоб з’ясувати навчальні потреби. Учні за допомогою вчителя групуються та отримують завдання проекту, одразу ставлячи цілі, яких вони повинні досягти по закінченню. Проектне завдання для груп: I група: «THE USUAL MEALS IN BRITAIN» II група: «FESTIVAL FOOD» III група: «HELPFUL TIPS» Третій етап. Учні отримують допомогу над плануванням проекту. Консультація вчителя надається окремо кожній групі залежно від теми кожної групи. На цьому етапі починається робота над створенням презентації в групах, де учні отримують поради щодо користуванням Інтернет - ресурсами та ознайомлюються з безпечним користуванням мережі Інтернет. Четвертий етап. Учні працюють над завершенням проектної роботи та її презентації. Здійснюється підсумкове обговорення – рефлексія. П’ятий етап. Поточне оцінювання базується на відповідях та участі учнів під час будь-якої роботи (обговорення, підготовка та презентація проекту), для того, щоб оцінити учнів з усіх видів діяльності як у групі, так і індивідуально.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Стругова Ірина Володимирівна

Фах, навчальний предмет

Вчитель II категорії. Англійська мова

Навчальний заклад

Донецька загальноосвітня школа I-III ступеныв №46

Місто\село, район, область

Донецьк

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

10.09.2012 - 14.09.2012

Місце проведення тренінгу

Донецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №46 Донецької міської ради Донецької області

Тренери

Холява Михайло Володимирович