Портфоліо Степюка Миколи за версією 10

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Кращий друк - прикрашає наше життя

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Інформатика, фізика

Вік учнів, клас

8-9 клас( 13-14 років)

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Учні знайомляться із видами та принципами роботи принтерів. Визначають як правильно їх під’єднати до комп’ютера та налаштувати (встановити драйвери).

Проводять експеримент який принтер друкує краще, швидше та економніше.

З використанням Інтернету знаходять найкращий варіант офісного (домашнього) принтера.

Створюють презентацію та публікацію (буклет), де викладають що вони узнали нового про принтери, результати свого експерименту та поради щодо вибору принтера.

План вивчення теми (вставити файл)

план вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання відбувається упродовж всього навчання за темою.

Перед першим заняттям учитель демонструє учням презентацію про метод проектів та пропонує, в залежності від, визначених ним, можливостей класу форми З-Х-Д та/або організаційні діаграми.

На основі цих форм визначається наявність необхідного рівня знань та умінь, а також визначаються навчальні потреби учнів. Крім того, учитель знайомить учнів із формою «Я-Розумію!» у розділі підготовка до 1 заняття.

У процесі роботи учні використовують контрольний список дослідження та блогу для проведення само оцінювання.

В процесі роботи над проектом учні працюють із формою «Я-Розумію!» та записують свої відповіді, описують процес та результати виконання досліджень до Журналів спостережень. Крім того, учитель проводить оцінювання роботи учнів у групах та визначає проміжні результати роботи над проектом. На основі отриманих даних учитель може дещо змінювати завдання, проводячи їх у відповідність до поставленої мети проекту. По завершенню проекту учитель оцінює результати роботи учнів за допомогою форм оцінювання публікації, презентації (продукту). Учні працюють із формою «Я-Розумію!» та записують свої результати до Журналів спостережень за рахунок чого проводиться само оцінювання роботи над проектом. Крім того, учитель проводить підсумкове обговорення-рефлексію усно, або у блозі проекту.

З метою оцінювання результатів дослідження, блогу та підсумкової презентації та підсумкової публікації використовуються відповідні форми оцінювання.

Після завершення проекту можна виявити відношення до результатів проекту та непрямим способом виявити чи всі учні засвоїли результати проектів через використання Опитувальника.

З метою визначення само спрямування учнів використовується відповідний контрольний список.

Учні використовують само оцінювання журналів досліджень для того, щоб визначити чи правильно вони ведуть ці журнали і що необхідно до них додати оцінки.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Урок1

Підготовка

Учні знайомляться з презентацією вчителя. Отримають завдання для пошуку інформації в Інтернеті про види принтерів, їх принципи роботи, марки принтерів

Дослідження.

Учні проводять пошук інформації в Інтернеті. Далі учні доповідають про результати пошуку інформації. Учні також дають приблизну відповідь на ключове питання проекту. В кінці уроку вчитель підводе їх до того як потрібно провести експеримент для отримання необхідних результатів та відповідей.

Урок 2

Підготовка

Учні готуються до експерименту: розбиваються на групи. Учні визначають що потрібно робити в експерименті, як оформляти.

Дослідження.

Проведення експерименту, оформлення результатів. Оформлення загальних результатів: загальних таблиць,створення діаграм та графіків, створення висновків. Відповідь на вирішення проблеми та ключових питань

Опублікування результатів в Інтернеті

Отримання оцінок та нагороджень

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Микола Степюк

Фах, навчальний предмет

Інформатика

Навчальний заклад

ЗОШ І-ІІІ ст.№4

Місто\село, район, область

місто Жмеринка

Контактні дані

E-mail: znvk4@ukrpost.ua

Тел.: (04332)22639

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

19-23.08.2013 р.

Місце проведення тренінгу

місто Вінниця

ВОІПОПП

Тренери

Пойда С.А.

Матохнюк Л.О.