Портфоліо Сташевської Марії з теми: «Про далекі минулі часи. Гіркими дорогами війни.»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва проекту

Про далекі минулі часи. Гіркими дорогами війни.

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Історія України. Друга світова війна на території України. Світова література, А.П.Чехов. “Хамелеон”

Вік учнів, клас

7-а клас, 13 років

Стислий опис проекту

Стислий опис Навчальний проект “Гіркими дорогами війни” передбачає на прикладі творчості Григора Тютюнника поглибити знання учнів про далекі дні дитинства цілого покоління що вийшло з війни і змужніло в ній. Участь у проекті допоможе учням виробити шанобливе ставлення до героїв війни, ветеранів, всього нашого народу, адже, знаючи своє минуле, ми прокладаємо гідну дорогу до майбутнього. Цей проект буде проводитися у 7-А класі. Він розробляється з метою морального виховання учнів, їх поваги до ветеранів Другої світової війни, здатності співпереживати та творити добро.

Повний План вивчення теми

повний план

Навчальні цілі

повний план

Опис оцінювання

Оцінювання відбувається послідовно, у продовж всього навчання за темою. За допомогою таблиці “ЗХД” визначає рівень попередніх знань учнів, а також очікуваних результатів. В процесі роботи учні постійно заповнюють свій блог, користуючись формою оцінювання блогу. Періодично переглядаю їх записи та коментарі, що дає змогу визначити розуміння учнями роботи і за потребою скерувати їх у правильному напрямку. З метою оцінювання результатів дослідження, блогу та підсумкової презентації використовуються відповідні форми оцінювання. За допомогою опитувальника після завершення проекту виявляю рівень засвоєння учнями навчальної теми. Під час підсумкового оцінювання відбувається завершальний етап обговорення теми та представлення презентацій і блогу учнів.

Діяльність учнів та вчителя

Діяльність учнів та вчителя o На початку роботи з темою учні переглядають мультимедійну презентацію ключових та тематичних запитань, конкретної проблеми. Оцінювання відбувається у продовж всього навчання за темою. Учитель визначає попередні знання та уміння учнів, очікуваних результатів за допомогою форми “ЗХД” o На початку проекту учні знайомляться з презентацією вчителя відповідними дидактичними матеріалами, відповідають на питання тесту. o З метою оцінювання результатів дослідження, блогу, та підсумкової презентації використовуються відповідні форми оцінювання o Учні об’єнуються в групи за інтересами, обговорюють основні питання групового проекту, опрацьовують інформацію в шкільній бібліотеці, займаються пошуком матеріалів у підручниках та інтернеті. o Наступний крок - проведення дослідження, формулювання гіпотези, виконання дослідницької роботи з теми проекту. o На уроках та в позаурочний час, учні планують та розробляють сценарій презентації, блогу, створюють презентації та блог, використовуючи для цього форми їх оцінювання. o По завершенню роботи над проектом, учні презентують свої дослідження в групі один для одного, адміністраці навчального закладу, батькам, керівнику проекту.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Марія Сташевська

Фах, навчальний предмет

вчитель української та світової літератури

Навчальний заклад

Заклад "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №35 Вінницької міської ради"

Місто\село, район, область

м.Вінниця

Контактні дані

mariya.stashevska@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

22-30 вересня 2012

Місце проведення тренінгу

Заклад "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №35 Вінницької міської ради"

Тренери

Стромило Іван Миколайович