Портфоліо Стасенко Галини з теми: «Будова речовини»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва проекту

Будова речовини

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

природничі науки, фізика

Навчальні цілі

формулювати основнi положення атомно-молекулярного вчення про будову речовини; - описувати особливостi руху атомiв i молекул речовини в рiзних агрегатних станах; - обґруновувати залежнiсть швидкостi руху атомiв i молекул вiд температури; - порівнювати фiзичнi властивостi тiл у рiзних агрегатних станах; - спостерiгати явище дифузiї в газах i рiдинах; - робити висновки про залежнiсть плину явища дифузiї вiд температури. -оцінювати факти, які пов’язані з процесом визначення густини - збирати вхідні дані від вимірюваня рекомендації для діяльності іншимм групам - використовувати електронні таблиці для збору, сортування та демонстрації даних - створювати та демонструвати ефективні переконуючі презентації, підкріплені мультимедійним засобами - називає агрегатнi стани речовини, густини основних речовини

Вік учнів, клас

7 клас

Стислий опис проекту

Головна ціль проекту ознайомити учнів з фізикою,як з окремою наукою. Дати змогу учням самостійно керувати і створювати проекти, а саме проект на тему "Будова речовини". Під час проекту учні мають вивчити агрегатні стани речовини, залежність температури від швидкості молекул, розглянути різні види кристалічних решіток, продемонструвати процес дифузії і наводити різні види кристалічних і аморфних тіл.

Повний План вивчення теми

план реалізація проекту презентація учителя

Діяльність учнів та вчителя

- Вчитель проводить поділ на групи та готує матеріал для жеребкування. Та учні працюють в групах при цьому у кожній групі своє завдання. -Вчитель знайомить учнів з методом проекту . Вчитель за допомогою таблиці ЗХД визначає рівень підготовки учнів до сприйняття нового матеріалу. Вчитель показує вступну презентацію та з’ясовує навчальні потреби учнів. -Учні використовують Інтернет-ресурси. Вчитель повинен забезпечити відповідальне використання Інтернет ресурсів. -Вчитель та учнів використовують блог вчителя для обговорення питань які виникають при вивчені теми. Опитувальник дозволяє використовувати тестову форму роботи для встановлення рівня навчальних досягнень учнів. -Вчитель дає завдання створити учнівській блог де учні працюють над сторінкою та наповнюють його інформацією про своє дослідження. Та обговорює з іншими учнями свою тему дослідження. -Вчитель формує систему оцінювання. Залучає учнів до використання самооцінювання з використання контрольних списків та форм оцінювання презентацій та блогів. -Вчитель визначає типи сприйняття учнів, яка півкуля домінує та стилі множинного інтелекту. Для цієї роботи можна виконати різні види тестів. За отриманими результатами вчитель формує групи учнів таким чином щоб в одній групі були учні з різними типами сприйняття інформації.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Стасенко Галина Іванівна

Фах, навчальний предмет

вчитель фізики

Навчальний заклад

Заклад "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №35 Вінницької міської ради"

Місто\село, район, область

місто Вінниця

Контактні дані

stasetko@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

22-30 вересня 2012 року

Місце проведення тренінгу

Заклад "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №35 Вінницької міської ради"

Тренери

Стромило Іван Миколайович