Портфоліо Споденко Юлії з теми: "Оксиген. Кисень"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Оксиген. Кисень

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Хімія

Біологія

Природознавство

Екологія

Вік учнів, клас

12-13 років, 7 клас

Стислий опис проекту

Цей навчальний проект призначений для учнів 7 класу. Він відноситься до теми 2: «Прості речовини, метали й неметали». Основними видами будуть групова, у парах, індивідуальна діяльності. В ході проекту учні мають дослідити фізичні та хімічні властивості кисню, ознайомитися зі способами його добування, вміти визначати роль кисню в навколишньому середовищі, поширеність та колообіг кисню в природі.

План вивчення теми

План впровадження проекту на тему: "Оксиген. Кисень"

План вивчення теми "Оксиген. Кисень"

Оцінювання

Провести опитування учнів, щоб визначити рівень їх знань та використати схему З-Х-Д для того, щоб визначити навчальні потреби учнів ; продумати, як забезпечити учнів інформацією та допомогою у набутті необхідних навичок. Учні використовують контрольні списки для створення вікі-сайту. Записи в журналах спостережень та досліджень допомагають як вчителю, так і учням відстежувати прогрес та краще розуміти зміст. Опитування використовується упродовж всієї навчальної теми для того, щоб допомогти учням розвивати свої навички та самостійно виконувати проекти. Учні використовують контрольний список для вікі-статті, інших видів діяльності та форму для зворотного зв'язку для здійснення самооцінювання своєї роботи та отримання оцінки з боку їх однокласників. Інформацію щодо оцінювання учні отримують до того, як робота завершена, щоб мати можливість виправити помилки і вдосконалити свою роботу. Для оцінювання та виставлення оцінок в журнал наприкінці проекту вчитель використовує ті ж самі форми.

Опитування щодо забезпечення диференціації

Самооцінювання учнівської роботи

Умови ефективності методу проекту

Таблиця планування оцінювання

Діяльність учнів та вчителя

Вчитель обговорює з дітьми проблеми безпеки в інтернеті, спрямувує їх до спілкування й співпраці в Інтернеті; будує роботу, використовуючи метод фасилітації. Учні знайомляться з темою проекту, заповнюють З-Х-Д таблицю

Проводиться опитування, яка з’ясовує навчальні потреби учнів.

Учні знайомляться з вступною презентацією вчителя, з критеріями оцінювання кожного виду робіт, вчаться створювати презентації, вікі-статті.

Повинні вміти самостійно працювати,оброблювати інформацію, виділяти головне і вміти відстоювати свою точку зору. Учні повинні знати, що ця робота кропітка , вимагає ретельної обробки знайденого матеріалу, виділення головного з безлічі інформації, аналіз, синтез, дотримання логіки викладення інформації, грамотного написання та оформлення, використання комп’ютерних технологій.Діти спілкуються між собою з приводу своєї проектної діяльності.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Юлія Споденко

Фах, навчальний предмет

Вчитель хімії. Предмет - хімія.

Навчальний заклад

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 120

Місто\село, район, область

м. Харків

Контактні дані

тел. +380989356608

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

25.03 - 29.03

Місце проведення тренінгу

Харківська загальноосвітня школа I-III ступенів № 10 Харківської міської ради Харківської області

Тренери

Фесенко Олена Вікторівна

Токар Андрій Михайлович