Портфоліо Софієнко Ліни Володимирівни для учнів 7-го класу за темою "Відпочинок школярів Великобританії"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Відпочинок підлітків у Великобританії

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Англійська мова.

Вік учнів, клас

7-А,12-13 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Проект виконується в рамках програми вивчення англійської мови в 7 класі з теми «Великобританія. Відпочинок». Під час роботи над проектом учні розширять свої знання про різноманітні форми відпочинку британських підлітків, дізнаються цікаві факти. Результатами дослідження учні поділяться за допомогою вікі-статті та презентації.

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

На початку проекту учні обговорюють тему та основні питання, переглядають та обговорюють презентацію вчителя, працюють з таблицями «ЗХД», створюють «Асоціативний кущ» по темі, об’єднуються в групи за тематикою (за бажання). Протягом всього терміну виконання проекту використовуються З-Х-Д схеми, що дає можливість актуалізувати вже набуті знання, вивчити навчальні потреби, а наприкінці проекту особисті досягнення учнів.

  Виявлення поточного рівня знань учнів із теми, що вивчається, здійснюється за допомогою усного опитування кожної академічної години, а також під час консультацій. На різних етапах проведення та реалізації проекту, планування та провадження своїх планів, учні використовують план діяльності. 
   За допомогою методу "План оцінювання" учні оцінюють власний прогрес чи регрес, роблять самооцінку власної та спільної роботи. Організовуються зустрічі-консультації, мета яких забезпечення зворотнього  зв’язку, отримання пропозицій,  допомогти із плануванням наступних кроків. Періодичний перегляд та читання їх записів та коментарів на блозі дозволяє оцінити розуміння учнів і, при необхідності, скеровувати їх навчання в потрібному напрямку. Надаю можливість учням ознайомитися з думками, пропозиціями інших, виділяю час та допомагаю виправляти чи редагувати вже створений продукт.
    Кожна група отримує:

1. Поради для мотивації роботи над проектом. 2. Таблиця З-Х-Д. 3. Пам'ятку про авторське право учням. 3.Контрольний список для створення презентації. Контрольний список 4.Форма оцінювання блогу. 5. Контрольний список оцінювання веб-сайту. 6.Форма для самооцінювання вікі-статті.

  Після виконання проекту, група його презентує в класі. Оцінюється продукт проекту, групова робота, відбувається само- та взаємооцінка. 
  В підсумку роботу учнів оцінюють вони самі (самооцінювання з використанням Форми опитування)

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Знайомлю учнів з методои проектів за допомогою буклета:

Sofienko1.jpg


Презентую учням основні ідеї проекту за допомогою учительської презентації З’ясування навчальних потреб учнів буде здійснюватися під час зустрічі з учнями за допомогою постановки запитань (ЗХД) та визначення групи бажаючих працювати над проектом. Під час вивчення теми: учні зануряться у минуле за допомогою ресурсів Інтернету та знайдуть відповіді на поставлені запитання. Учні використовуватимуть сайти Wikipedia, пошуковик Google та ін. для отримання інформації, необхідної для виконання проекту. Учні працюватимуть у групах, розподіливши між собою питання задля досягнення найбільшої ефективності та економії ресурсів та часу. Групи будуть постійно обмінюватися досвідом та повідомляти, хто на якому етапі знаходиться (момент змагання). Учні будуть використовувати приклад учнівської роботи у якості своєрідного стандарту для свого проекту. Вони враховуватимуть усі фактори та вимоги, необхідні для успішного завершення власного проекту. Наприкінці проекту: Оцінювання учнівської презентації буде відбуватися за допомогою Критеріїв оцінювання презентації.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Ліна Софієнко

Фах, навчальний предмет

Вчитель англійської мови, англійська мова

Навчальний заклад

Криворізька загальноосвітня школа I-III ступенів № 125

Місто\село, район, область

Кривий Ріг ,Жовтневий район, Дніпропетровська область

Контактні дані

дом.тел. 406-18-55

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

16- 26 квітня 2013 р.

Місце проведення тренінгу

Криворізька загальноосвітня школа I-III ступенів №125

Тренери

Дзівінська Олена Афанасіївна