Портфоліо Соломчак Наталії Василівни на тему "Українські землі у Другій світовій війні"
Зміст
- 1 Назва проекту
- 2 Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
- 3 Навчальна тема (як записано в програмі)
- 4 Вік учнів, клас
- 5 Стислий опис проекту
- 6 Повний План вивчення теми
- 7 Навчальні цілі
- 8 Опис оцінювання
- 9 Діяльність учнів (Скопіювати з Плану)
- 10 Відомості про автора
- 11 Відомості про тренінг
Назва проекту
Українські землі у Другій світовій війні
Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
Історія
Навчальна тема (як записано в програмі)
Велика Вітчизняна війна (1941-1945 рр.) - основна складова Другої світової війни.
Вік учнів, клас
10-11 років, 5 клас
Стислий опис проекту
Історія українських земель у Другій світовій війні. Проект розрахований на учнів 5 класу, тема відповідає навчальній програмі для 5-го класу (Україна в ХІХ- ХХ ст.), проект носить дослідницький характер. Учні повинні самостійно, створити презентацію по даній темі
Повний План вивчення теми
Навчальні цілі
Навчитися показувати на карті територію України,області,найбільші міста , ставити запитання до історичної карти ,переказувати адаптований історичний текст за планом, вживаючи історизи, називати найважливіші події та найвизначніші постаті,встановлювати хронологічну послідовність 2-3 історичних подій, складати план розповіді про подію, давати повну відповідь на історичне питання (за текстом підручника) ,наводити приклади участі своїх родичів у важливих подіях ХХст.
Опис оцінювання
Процес оцінювання проводиться у три етапи:
[ на початку проекту],
наприкінці роботи над проектом.
На початку проекту використовуємо метод анкетування, використовуючи діаграму та таблицю З-Х-Я-Д . Оцінювання проводиться після перегляду та обговорення презентації. Оцінювання учнівських робіт впродовж роботи над проектом здійснюється за відповідними формами оцінювання. Тут можна використати форму оцінювання вікі сайтів .
Діяльність учнів (Скопіювати з Плану)
wiki-сторінка учнів Перегінської ЗОШ №2 з історії
До початку проекту. Вчитель створює публікацію про метод проектів проводить бесіду з учнями з використанням презентації. Учні переглядають презентацію, виконують завдання для визначення навчальних потреб, які представлені у формі двох графічних схем та таблиці З-Х-Я-Д, відповідають на змістові питання у формі комп’ютерного тестування. Під час заповнення учнями таблиці З-Х-Я-Д вчитель переглядає результати виконання завдань 1 і 2, з’ясовуючи рівень підготовленості учнів, з урахуванням комп’ютерного тестування Вчитель формулює завдання для різних груп на основі даних отриманих в он-лайн опитувальнику. Під час проведення дослідження Перед початком практичної роботи учні отримують від вчителя контрольний листок самооцінки WIKI-сторінки, за яким постійно відслідковують відповідність WIKI-сторінки критеріям подальшого оцінювання їх роботи. Учні виконують дослідження. Учні створюють у якості журналу ведення спостережень та дослідження WIKI-сторінку своєї групи, де записують сформульований ними план дослідження, гіпотези, відмічають хід роботи та отримані результат, а також сформульовані висновки.
Відомості про автора
Ім'я, прізвище
Наталія Соломчак
Фах, навчальний предмет
вчитель історії і правознавство
Навчальний заклад
Перегінська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
Місто\село, район, область
смт. Перегінське, Рожнятівський р-н, Івано-Франківська обл.
Контактні дані
вул. Мочарки 4
Відомості про тренінг
Дати проведення тренінгу
02-06 липня 2012 року
Місце проведення тренінгу
Перегінська ЗОШ №2
Тренери
Люклян Ірина Василівна