Портфоліо Солдатова Володимира Анатолійовича за "Комп'ютерні віруси - чи реальна загроза?"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Комп’ютерні віруси – чи реальна загроза?

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Проект у межах освітньої галузі "Технології". Програма з основ інформатики для 7 класу. Розділ «Віруси та антивірусні програми», також задіяні предмети: українська мова та література, історія.

Вік учнів, клас

7 клас, 12-13 р.

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Проект з інформатики для учнів 7 класу передбачає ознайомлення з короткими відомостями про комп’ютерну безпеку.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

На початку роботи над проектом буде проводитись вхідне оцінювання учнів, потім у процесі роботи будуть задіяні різні форми оцінювання по видах діяльності. Для кожної групи розроблені відповідні критерії оцінювання. Учні також у процесі роботи будуть самі робити самооцінку.

На виході з проекту пропоную пройти тестування

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Перед початком роботи над проектом учитель створює буклет, який розповідає про метод проектів:

та демонструє Презентацію учителя. Проект розрахований на 4 тижні.

Для кращого розуміння та усвідомлення теми учні будуть вчитися виразно читати текст, обговорювати його з елементами аналізу -Для ознайомлення із зразками додаткової літератури та формування стійкої мотивації до вивчення інформатики учні будуть знайомитись з матеріалами з мережі Інтернет. -Для виявлення рівня осмислення тексту учні пройдуть тестування. -Будуть визначати характерні риси комп’ютерних вірусів; усно та письмово висловлювати власні оцінки щодо прочитаного, особистісно-творчо його переосмислювати.

1 - тиждень

1.Учні переглядають презентацію, підготовлену вчителем для зацікавлення та формування мотивації. 2.Учні збирають інформацію з різних джерел: пошук інформації в Інтернеті, літературі, пресі, тощо.

2- тиждень

3.Огляд та обговорення проекту з учнями. Оцінювання та аналіз знайдених матеріалів з метою створення малих груп за інтересами, вподобаннями учнів та їх баченням щодо застосування отриманої інформації. 4.Учні працюють з учительською презентацією. 5.Працюючи в малих групах учні аналізують матеріал за обраними критеріями знайдений з різних джерел, відбирають матеріал для створення презентації.

3-тиждень

6.Учні проектують зміст презентації, шукають потрібний матеріал; займаються її дизайном та оформленням. 7.Учні створюють публікації, буклети. Ці інформаційні матеріали будуть використовуватися для інформування однокласників та батьків про результати виконання проекту.

4-тиждень.

8. Демонстрація презентацій, створених різними групами супроводжується оцінюванням, що має привести до об’єднання малих груп у єдину з метою створення веб-сайту, де відслідковується процес роботи над проектом.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Солдатов Володимир Анатолійович

Фах, навчальний предмет

Інженер-металург; учитель фізики та інформатики

Навчальний заклад

Дніпропетровський Металургійний інститут, 1984 р. Вищі психолого-педагогичні курси при Дніпропетровському Державному університеті, 1988 р.

Місто\село, район, область

м. Дніпропетровськ

Контактні дані

E-mail: kraft4uk@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери