Портфоліо Соколовської Галини Миколаївни за проектом "Любов і дружба"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Назва навчальної теми

Дружба і кохання

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Вік учнів, клас

11-12, 7 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

На початку проекту вчитель знайомить учнів з перевагами методу проектів за допомогою буклета.

Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено
1 сторінка
Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено
2 сторінка

Упродовж всієї навчальної теми проводиться оцінювання, щоб допомогти учням розвивати навички мислення вищих рівнів, Навички 21 століття при розробці змісту учнівських проектів та здійснювати моніторинг власного навчання використовуючи З-Х-Д таблицяЗXД та діаграми. Учні створюють особисті і загальну схему З-Х-Д. Схема використовується для оцінки початкових знань, мозкового штурму, обдумування дослідницьких питань і рефлексії. Використання З-Х-Д схеми перевіряє готовність і зацікавленість учнів і в ході всього проекту заохочує учнів до метапізнання, оскільки вони повертаються до неї декілька разів впродовж проекту.

Для оцінювання навчальних потреб учнів, їх попередніх знань на початку вивчення теми організоване обговорення ключового запитання, вчитель занотовує відповіді учнів та їх думки, щоб використовувати ці нотатки для подальшого планування своєї діяльності і обговорити їх докладно на індивідуальних і групових консультаціях. Учні з самого початку роботи над проектами використовують , контрольний список для вікі , в залежності від того, яку форму представлення результатів роботи в проекті вони обирають, щоб скеровувати своє навчання, відслідковувати тенденції та здійснювати самооцінку свого просування у навчанні.

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

План впровадження проекту

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Зустрічі для оцінювання розуміння учнями наукових матеріалів і письмові роботи для забезпечення зворотного зв'язку, пояснення незрозумілих питань, у разі потреби проведіть додаткові уроки. Заплановані запитання і записи допомагають документувати таке оцінювання проекту.Учні оцінюють письмові роботи один одного і дають розгорнену відповідь. Використовується для підтримки групових процесів. Оцінювання здійснюється вчителем щоденно на основі спостережень та перегляду продуктів діяльності учнів. Щотижнево проводяться призначені за особливим розкладом консультації за участю окремих учнів та груп для моніторингу прогресу та відповідей на запитання учнів. Запросіть учнів використовувати Форму оцінювання продукту проекту, щоб допомогти їм здійснювати самооцінку роботи та постійно отримувати оцінювання однолітків до того, як робота в проекті буде завершена. Та ж сама Форма оцінювання використовується і для оцінювання їх кінцевої роботи на вікі-сайті . Остаточна оцінка за тему виставляється з врахуванням оцінки за вікі .
Оцінювання презентацій
Оцінювання буклетів
Самооцінювання
Оцінювання веб-сайту
Оцінювання навичок самооцінювання та рефлексії
Оцінювання навичок
Самооцінювання фасилітаціі

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Провести зібрання з батьками отримати Батьківський дозвіл Проінформувати про початок роботи проекту, основні цілі та завдання. Провести підготовче заняття з батьками по використанню мережі Інтернет(основи роботи з електронною поштою, основи пошуку інформації, основи використання сервісів Web 2.0). Отримати від батьків дозвіл на відкриття скриньки дитини.Договір Створити каталог ресурсів Інтернет для батьків.Ознайомила дітей та батьків з презентацією про Презентація про авторське право, Презентація про авторське правота Конфіденційність учня

Створити усі організаційні, методичні, дидактичні матеріали для проведення проекту. Провести анкетування з дітьми за допомогою опитувальника для виявлення початкових знань з теми. Реалізація проекту: 1 тиждень - діти отримують правила техніки безпеки під час роботи з комп'ютером; - проведення оцінювання знань за допомогою графічних схем - об’єднання в групи та розподіл обов’язків. Учні будуть об’єднані у три-чотири групи(кожна група обере автора, якого вони будуть досліджувати), в свою чергу представники кожної групи будуть об’єднані ще у три підгрупи - дослідники, дизайнери, журналісти-коректори. - планування роботи групи. Кожна група отримає індивідуальний графік роботи групи. 2-3 тиждень - пошук інформації за допомогою мережі Інтернет. Діти отримають форми для оцінки веб-сторінок та переходять до пошуку інформації у мережі Інтернет.

Під час роботи над проектом планується:  знайомство з ключовим та тематичними питаннями,  обговорення проекту з учнями;  вибір матеріалу для презентації, публікації.  дослідницька робота: з літературою, пошук інформації в Інтернеті;  колективна, групова та індивідуальна робота з допомогою, порадами вчителя. Навчальні потреби учнів базуються на вивченні теми проекту та попередніх знань, умінь і навичок. Вступна презентація вчителя Вчительська презентаціядопоможе з’ясувати навчальні потреби учнів. Учні поділяються на групи, отримують певні завдання. Для роботи над презентацією планується:  розробка структури презентації, її демонстрація.  пошук відповідних матеріалів у Інтернеті, електронних енциклопедіях, літературі.  представлення презентації для огляду. Мета роботи над публікацією:  узагальнити та осмислити вже набуті знання,  поділитися своєю думкою з іншими у формі публікації,  набути досвіду у виданні інформаційного бюлетеня. учні створюють електронну публікацію, використовуючи Microsoft Publisher. Початок роботи – перед вивченням теми (випереджальні завдання) Підготовка йде протягом двох тижнів. При цьому учні здійснюють пошук відповідних матеріалів в Інтернеті, електронних енциклопедіях, літературі. Вони вчаться структурувати матеріал, враховувати відповідальність, яка виникає при розміщенні інформації в Інтернеті, знайомляться з поняттям авторського права, освоюють різні види пошуку інформації в Інтернеті.Учням будуть надані інструкції та вказівки для допомоги їх навчанню.
Роботи учнів
Тести "Лірика Пушкіна",
Учнівська презентація
Презентація Коання і дружба
Тест - незакінчене речення
Тести
Тести2


Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено
Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено
Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено

Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено
Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Соколовська Галина Миколаівна

Фах, навчальний предмет

Вчитель зарубіжноі літератури

Навчальний заклад

КЗО "Спеціалізована школа № 55 інформаційно-тенологічного профілю" Дніпропетровської міської ради

Місто\село, район, область

м.Дніпропетровськ

Контактні дані

Sokolovska050257@gmail.com

Відомості про тренінг

Вiдкритий свiт

Дати проведення тренінгу

07-19 грудня 2015 року

Місце проведення тренінгу

КЗО "Спеціалізована школа № 55 інформаційно-тенологічного профілю" Дніпропетровської міської ради

Тренери

Філюк Галина Іванівна

Корисні посилання

Тренінг за 10 версією "Навчання для майбутнього", м. Дніпропетровськ, КЗО СШ № 55, 07 - 19 грудня 2015 року

www.goole.com www.yandekx.ru

www.iteach.com.ua

http://educate.intel.com/uahrojectdesign

htt://ru.wikipedia.org/wik

wikilavesearth.org.ua