Портфоліо Слободкіної Олени з теми:"Релігійне та церковне життя середньовічної Європи"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Культурне та релігійне життя Середньовічної Європи

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Історія, географія, література

Вік учнів, клас

12-13 років 7 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Учні досліджують історичний розвиток європейських держав в добу середньовіччя. Після прочитання учбового матеріалу дають характеристику рисам європейських парламентів. Учні працюють в малих групах, щоб планувати та розробляти проектні продукти, які б стосувалися обраного ними питання, з метою позитивного впливу на їх діяльність. Вони досліджують потреби та ресурси кожного з них та визначають план дій, досліджують проблему та шукають шляхи її вирішення.

Публікація про метод проектів

Вчительська презентація ідей проекту

Документ для фасилітації

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

План впровадження проекту

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Для оцінювання навчальних досягнень учнів під час проекту використовую тестування впродовж вивчення всієї теми. Визначення попередніх знань та умінь учнів, а також очікуваних результатів відбувається за допомогою Таблиці ЗХД В процесі роботи над презентацією учні створюють публікації . Періодичний перегляд їх наробок дозволяє оцінити розуміння учнів і за потребою скерувати їх навчання у правильному напрямку. На всіх етапах - планування та корегування плану. На останньому зайнятті-захисті учні оцінюють як самі себе(самооцінювання з використанням Форми самооцінювання ), так і вчитель, який керується своєю Формою оцінювання. Впродовж роботи доцільно використовувати Онлайн опитувальник знань учнів. Підчас підсумкового оцінювання учні обговорюють ключові запитання та презентують презентацію.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Діяльність учнів по роботі в межах проекту поділяється на три етапи. Для цього учні розподіляються на групи. Перший етап – учні ознайомлюються із завданням, переглядають вчительську презентацію та вчительську публікацію, з описом основних моментів вивчення теми. Учні за допомогою вчителя розв’язують Тематичні запитання і шляхи їх вивчення. Всім класом заповнюють Таблицю ЗХД для оцінки вхідних знань. Вчитель пояснює як вони мають працювати над проектом. Ставить Ключові, Тематичні та Змістові запитання. Учні складають план роботи, розподіляють обов’язки. Другий етап – проведення дослідницької роботи, збирають інформацію, обирають стиль викладення матеріалу та стиль презентації (шаблон учнівської презентації), створюють учнівську презентацію, проводять її аналіз. Третій етап – представлення результату проекту, учні оформлюють одержанні висновки у публікацію, заносять одержану інформацію у wiki-статтю, силами створених груп проводиться конференція.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Олена Слободкіна

Фах, навчальний предмет

Вчитель, історія

Навчальний заклад

Ліцей природничо-наукового навчання

Місто\село, район, область

м. Жовті Води, Дніпропетровська область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

29 жовтня-10 листопада 2012р.

Місце проведення тренінгу

Ліцей м. Жовті Води

Тренери

Вітюк Ганна Юріївна