Портфоліо Скринник Федори Георгіївни

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва проекту

ЛІНІЙНІ РІВНЯННЯ

Навчальна тема (як записано в програмі)

ЛІНІЙНІ РІВНЯННЯ З ОДНІЄЮ ЗМІННОЮ

Вік учнів, клас

12-13 років, 7 клас

Стислий опис проекту

Під час вивчення Теми "Лінійні рівнянyя з однією змінною", згідно з програми з математики для 7 класів учні мають змогу створити власний проект про лінійні рівняння та способи їх дослідження, виконавши завдання проекту. Впродовж виконання проекту учні створюють, шукають інформацію в Інтернеті, проводять анкетування. Вони стають дослідниками інформації і самі для себе отримують нову і важливу для них інформацію. Учні в повному обсязі використовують навички роботи з ІКТ, які дуже важливі у ХХІ столітті.

Повний План вивчення теми

План вивчення теми

Навчальні цілі

Учні повинні розрізняти поняття рівняння та лінійне рівняння. Пояснювати поняття рівняння та лінійне рівняння, раціональні числа. Описують способи оцінювання інформації, різновиди інформаційних процесів. У учнів формується алгоритм розв'язку певного завдання, потрібного для досягнення їх життєвих цілей. Учні навчаться швидко та ефективно шукати інформацію, критично та компетентно оцінювати інформацію, вміння вірно та творчо використовувати дані для вирішення поставлених завдань.

Опис оцінювання

План вивчення теми показує, як в основному діяльність моїх учнів спрямована на досягнення вимог державних освітніх стандартів, навчальних програм та запланованим навчальним цілям. Я пропоную завдання для формування навичок і надаю можливості розвивати ці навички. Методика навчання іноді використовує Основні запитання для того, щоб сфокусувати навчання учнів на важливих концепціях предмета та основних ідеях теми при виконанні учнями проектів. Мої учні використовують ІКТ для кращого розуміння та усвідомлення важливих положень теми та розвитку навичок, передбачених навчальною програмою. процесі вивчення теми учні можуть брати участь в розробці засобів оцінювання та оцінювати самі себе та однокласників . Засоби оцінювання мають спеціальні розділи – описи критеріїв, в яких докладно описані конкретні знання, навички та поведінку. Учні самі можуть використовувати ці засоби оцінювання, щоб порівняти свою роботу з очікуваннями. Використовуються декілька формальних та неформальних методів оцінювання впродовж всього навчального процесу та відповідають всім п’яти цілям оцінювання.

Діяльність учнів (Скопіювати з Плану)

Вчитель пропонує учням заповнити таблицю ЗХД . Вчитель розподіляє обов’язки учнів у групі. Згідно виконаного розподілу обов’язків, учні шукають інформацію в Інтернеті, систематизують знайдену інформацію. Відбувається обговорення результатів роботи учнів за допомогою Мозкового штурму. Вчитель знайомить учнів з законом про авторське право, демонструючи презентацію. Учні переглядають презентацію та знайомляться з законом про авторське право, знайомляться із способами запису використаних джерел. Вчитель знайомить формою оцінювання сайтів, роздає аркуші з формами для оцінювання сайтів. Учні заповняються форми оцінювання сайтів. Вчитель формулює тест для учнів «Лінійні рівняння». Учні запускають браузер, заходять на сайт GOOGLE і шукають визначення основних понять і порівнюють її з поданим на сайті ВІКІПЕДІЯ. Учні аналізують знайдену інформацію, формують схеми, роблять висновки.Вчитель проводить опитування. Вчитель створює таблицю, де учні записують свої е-mail. Потім робить розсилку для учнів із даними про електронні скриньки своїх однокласників. Учні отримують листа. І відправляють листа своїм однокласникам

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Скринник Федора Георгіївна

Фах, навчальний предмет

вчитель математики, математика

Навчальний заклад

Одеська загальноосвітня школа №100 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області

Місто\село, район, область

м. Одеса, Малиновський р-н.

Контактні дані

anton_dora@mail.ru

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

23-27 липня 2012 року

Місце проведення тренінгу

м. Одеса, ОНВК №53.

Тренери

Стешенко Ольга Миколаївна, Смірнова Марина Юріївна