Портфоліо Скотаренко Ольги Єгорівни за темою: "В жизни всегда есть место подвигу"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

"Вжизни всегда есть место подвигу"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

литература и история

Вік учнів, клас

14 лет, 8класс

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Класс делится на группы:одна(историки-сообщения о В.И.Засулич и Ю.П.Вревской; вторая- выразительное чтение стихотворений; третья –художественные средства). Каждая группа отчитывается о своей работе.

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання здійснюється впродовж всього навчання та виконання проекту за темою. Перше оцінювання здійснюється з метою виявлення знань учнів в момент входження в проект. o Впродовж виконання проекту учні використовують щоденник виконання роботи та картки успіху для того, щоб спрямовувати свій процес навчання, відслідковувати зміни та здійснювати самостійну оцінку свого власного прогресу у навчанні. Записи в щоденниках виконання роботи та картках успіху допомагають як вчителю, так і учням здійснювати моніторинг прогресу та краще розуміти зміст. Опитування використовується упродовж всієї навчальної теми для того, щоб допомогти учням самостійно виконувати складові проекту. Індивідуальні консультації використовуються для сприяння моніторингу прогресу та підготовки відповідей на будь-які запитання учнів, коригування термінів виконання кожного етапу проекту. Для успішного та вчасного оцінювання створено графік оцінювання. Для здійснення самооцінювання своєї роботи та отримання взаємооцінки з боку їх однокласників проводяться консультації. Цю інформацію вони отримують до того, як робота буде завершена, щоб мати можливість виправити помилки і вдосконалити свою роботу. Для оцінювання та виставлення оцінок в журнал вчитель використовує ту ж саму форму оцінювання презентації та щоденників спостереження навчальних потреб учнів, що базується на вивченні їх попередніх знань, вмінь і навичок.

Аналіз оцінювання

Графік оцінювання

Контрольний список плану вивчення теми

Контрольний список самоспрямування в навчанні

Форма оцінювання учнівської презентації

Шаблон "Мій журнал досліджень"

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Познакомить со стихотворениями в прозе Тургенева, проанализировать произведения, посвящённые сильным и целеустремлённым женщинам, познакомить учащихся с биографиями В.И.Засулич и Ю.П.Вревской, развивать навыки анализа произведения, умения высказывать собственное отношение к прочитанному, воспитывать интерес к творчеству писателя.

Учнівська презентація

Форма батьківського дозволу

Шаблон презентації для учнів з потребами в навчанні

Презентація вчителя

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Скотаренко Ольга Егоровна


Фах, навчальний предмет

литератураНавчальний заклад

Павлоградская общеобразовательная школа I-III №4

Місто\село, район, область

Павлоград,Днепропетровская область

Контактні дані

dezember138@gmailcom

Відомості про тренінг

Тренінг за 10 версією "Навчання для майбутнього", м.Павлоград на базі Павлоградського міського ліцею, 11 - 23 квітня 2016 року

Дати проведення тренінгу

11 - 23 квітня 2016 року

Місце проведення тренінгу

Павлоградський міський ліцей

Тренери

Шевченко Галина Володимирівна