Портфоліо Санькової Людмили Сергіївни з теми "Міні-музей в дитячому садку"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Міні-музей в дитячому садку

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

народознавство

Вік учнів, клас

Середня група 4-5 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Міні-музеї в дошкільному закладі — це особливий розвивальний простір, створений з метою долучення дитини до світу мистецтва, розширення її культурного й національного світогляду, формування життєвої компетентності. Як і будь-яка інтегративна галузь, музейна педагогіка — не просто сума складників, а цілком особливе, своєрідне явище. Об'єктивна наявність педагогічного потенціалу в його просторі свідчить про можливість та необхідність використання музею з освітньою метою.

План вивчення теми (вставити файл)

план вивчення теми

план виконання

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Музей як спосіб пізнання світу містить великий потенціал для особистісного розвитку дошкільнят, він розширює «середовище існування» дитини вже з дошкільного віку, є місцем інтелектуального відпочинку. Використання засобів музейної педагогіки в дошкільному закладі дає змогу пробудити в дітях відчуття приналежності до свого роду, до рідної землі, прагнення долучатися до культури українського народу, його історії, традицій. Форма оцінювання https://drive.google.com/file/d/0BwTvBQ4t3b3iQmlpN3M4dUp5RTA/view?usp=sharing

https://drive.google.com/file/d/0BwTvBQ4t3b3iQmlpN3M4dUp5RTA/view?usp=sharing

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

На початку проекту дошкільнята разом з вихователем та батьками переглядають демонстраційні матеріали, обговорюють художні твори для вивчення музею, його можливостей. Вихователь поділяє дітей на підгрупи. Група дітей з достатнім рівнем розвитку розподіляють, класифікують малюнки за видамидіяльності. Група дітей з високим рівнем розвитку розробляють експонати для музею. Група обдарованих дітей під керівництвом вихователя вчаться розробляти презентації в режимі Power Point. Потім всі вихованці планують створення публікації у вигляді інформаційного буклету. Ознайомлюються із створенням публікації у програмі Publisher. Роздрукований буклет отримують всі учасники проекту. Вихованці ознайомлюються та під керівництвом вихователя створюють блог, на якій розміщюється інформація про даний проект. По завершенні проекту вихованці разом з вихователем та батьками організовують усний журнал на тему «міні-музей в дитячому садку»

Буклет

презинтація проекту

блог

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Санькова Людмила Сергіївна

Фах, навчальний предмет

вихователь ясла-садків

Навчальний заклад

КДНЗ"Черемшина"

Місто\село, район, область

м.Першотравенськ

Контактні дані

lu2507da@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

7-19 грудня 2015р

Місце проведення тренінгу

ЗШ№3

Тренери

Фролов Олексій Анатолійович