Портфоліо Самойлової Галини Євгенівни з теми "Тихий океан "

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Назва проекту

Тихий океан

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Географія материків і океанів

Навчальна тема

Тема 2. Тихий океан

Вік учнів, клас

7 клас, 12-13 років

Стислий опис проекту

Тихий океан. Вивчаючи тему учнівський колектив розділити на групи: „Географи”, „Кліматологи”, „Гідрологи”, „Екологи”. Кожна група отримує завдання, яке полягає в тому, що „Географи” повинні створити презентацію „Географічне положення та дослідження Тихого океану”,[1]„Кліматологи” повинні скласти таблицю „Кліматичні пояси Тихого океану”, „Гідрологи” створити презентацію „Властивості океанічних вод”, „Екологи” – створити буклет „Проблема забруднення вод Тихого океану”. На останньому уроці вивчення теми презентувати власні розробки.

Повний План вивчення теми

Повний План вивчення теми

https://docs.google.com/open?id=0Bw7q7jKKIvx8bU8wWXh4MWxwS3c

Навчальні цілі

Поглибити та систематизувати знання про природу Світового океану та його дослідження; формувати навички визначення фізико-географічного положення Тихого океану, знаходити на карті основні об'єкти географічної номенклатури, характеризувати етапи дослідження та особливості будови дна та рельєфу Тихого океану, систематизувати знання про особливості природи. Розвивати комунікативні навички, вміння працювати в групах, прагнення до самовдосконалення, зацікавленість у вивченні предмета. Сприяти активізації пізнавальної діяльності учнів, здійснювати пошукову та дослідницьку діяльність. Учні отримують випереджальне завдання вони об'єднуються в чотири групи за спеціалізаціями: „географи”, „кліматологи”, „гідрологи”, „екологи” та готуються за темами. За підсумками вивчення теми кожна група учнів створює і презентує результати роботи: група „Географи” – створити презентацію „Географічне положення та дослідження Тихого океану”, група „Кліматологи” повинні скласти таблицю „Кліматичні пояси Тихого океану”, група „Гідрологи” створити презентацію „Властивості океанічних вод”, група „Екологи” – створити буклет „Проблема забруднення вод Тихого океану”.

Опис оцінювання

Оцінювання відбувається упродовж всього навчання за темою, а також оцінюються їх знання та вміння на кінцевому етапі виконання демонстраційних зразків для представлення результатів учнівських групових проектів за темою «Тихий океан»: презентацій та буклета. Також для оцінювання кінцевих презентацій використовується форма оцінювання (Опитувальник). Контрольний список питань до проекту допомагає учням планувати, а потім відстежувати свій прогрес під час виконання проекту . Після обговорення у класі оцінюється ступінь розуміння теми учнів за допомогою письмових відповідей на основні запитання до вивчення теми і запитання, які викладено в документі на розуміння процесу дослідження та тестування.

Діяльність учнів і вчителя

Кожна група учнів роблять презентації за своїми темами, виконують практичні роботи

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Самойлова Галина Євгенієвна

Фах, навчальний предмет

Вчитель геогрфии

Навчальний заклад

ОЗОШ №15

Місто\село, район, область

м. Одеса

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

м. Одеса

Тренери

Верба Михайло Миколайович