Портфоліо Сазикіної Сніжани Павлівни

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошукНазва проекту

Чи є геометрія частиною навколишнього світу?

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Геометрія, фізика, образотворче мистецтво, інформатика

Навчальна тема

Тема 1. НАЙПРОСТІШІ ГЕОМЕТРИЧНІ ФIГУРИ ТА ЇХ ВЛАСТИВОСТІ Тема 3. ТРИКУТНИКИ

Вік учнів, клас

13 років, 7 клас


Стислий опис проекту

Вперше учні зустрічаються з поняттями геометрії в початковій школі та в 5-6 класі. Під час роботи над проектом вони поглиблюють свої знаня в межах вивчення теми та відкривають для себе світ геометрії, як світ, що нас оточує.

Повний План вивчення теми

[1]

Навчальні цілі

Поглиблення та закріплення знань з геометрії. Навчити учнів спостерігати і бачити світ навколо себе. Спиймання учянми геометрії не як розділу математики, а як частину навколишнього світу.

Опис оцінювання

Оцінювання відіграє важливу роль в підвищенні інтересу до предмету, стимулюванні самого процесу пізнання та отриманні нової навчальної інформації, необхідної в подальшому для розуміння навколишнього світу. Оцінювання проводитиметься в три етапи: попереднє, складання таблиці ЗХД, поточне та підсумкове оцінювання роботи над проектом, в тому числі оцінюється вміння складати діаграму Перед початком роботи над темою вчитель ознайомлює з видами, методами та інстументарієм оцінювання, а також розробленими критеріями оцінювання:оцінки групи, самооцінки, оцінки проекту вчителем, оцінювання бюлетеню, оцінювання мільтимедійної презентації


оцінювання презентації

оцінювання веб-сторінок

оцінювання мультимедійного проекту

самооцінка

Діяльність учнів і вчителя

Перед початком роботи над проектом вчитель повідомляє суть методу проектів, його переваги(роздає брошури) та питання які будуть вивчатися, пропонує тематику учнівських презентацій, коротких групових проектів. Вчитель демонcтрує свою презентацію [2]. Клас ділиться на п'ять груп: Економісти, Геймери, Художники, Архітектори, Майстри. Кожна група отримує завдання створити презентацію, wiki-сторінку групи, блог групи чи web-сайт для презентації результатів своєї групи.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Сазикіна Сніжана Павлівна

Фах, навчальний предмет

Математика

Навчальний заклад

Одеська спеціалізована школа № 86

Місто\село, район, область

м.Одеса

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

27.08.2012-07.09.2012

Місце проведення тренінгу

Одеська СШ № 86

Тренери

Коваль О.Є.