Портфоліо Савчук Лариси з теми "Зелене диво Землі"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Зелене диво Землі

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основний навчальний предмет – природознавство. Тема «Рослини, тварини і середовища їх існування». Інший навчальний предмет, якого стосується дана тема – це трудове навчання.

Вік учнів, клас

3 клас. 9 - 10 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Даний навчальний проект реалізується учнями 3 класу на уроках природознавства та в позаурочний час у відповідності з програмою базового курсу природознавства. Дослідження розвитку рослини, її будови та значення кожного органу дозволить дітям краще зрозуміти взаємозв’язки між живою і неживою природою, більш бережно відноситись до зеленого дива Землі. В ході виконання проекту учні-дослідники будуть досліджувати умови проростання насіння та умови розвитку рослин, пророщуючи насіння квасолі. Учні-науковці шукатимуть інформацію про значення і функції кожного органу рослини, використовуючи базу інтернету та довідкову літературу. Свої спостереження вони оформлять у вигляді презентації в Power Point. Результати своєї роботи учні продемонструють на уроці за темою «Умови розвитку рослин».

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

● Перед початком роботи над проектом учні проходять опитування у вигляді тестових завдань. Для того, щоб оцінити навчальні потреби учнів, вони заповнюють таблицю «ЗХД». ● Протягом роботи над проектом учні проходять поточне оцінювання у вигляді самооцінювання та взаємооцінювання. Оцінювання здійснюється вчителем щоденно на основі спостережень та перегляду продуктів діяльності учнів. Щотижнево проводяться призначені за особливим розкладом консультації за участю окремих учнів та груп для моніторингу прогресу та відповідей на запитання учнів. ● В кінці проекту учні проходять підсумкове оцінювання, у відповідності до критеріїв оцінювання. Остаточна оцінка за тему виставляється з врахуванням оцінки за презентацію, усний виступ.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Обговорити з учнями мету і завдання дослідницької роботи. Об’єднати дітей у творчі групи, розподілити обов’язки між учасниками проекту: •одна група учнів пророщує квасолини і досліджує умови проростання та розвитку насіння, а також разом з батьками створює презентацію в Power Point; •друга група шукає інформацію про кожен орган рослини, його функції та значення для розвитку рослини, а також разом з батьками створює презентацію в Power Point; •третя група складає казку «Макове зернятко», оформлює її у вигляді книжечки та робить власні ілюстрації до тексту . Завершальний етап – це проведення відкритого уроку, на якому учні демонструють свої презентації і публікації. Вчитель проводить оцінювання результатів роботи над проектом, використовуючи форми оцінювання підсумкової презентації та публікації за проектом.

Публікація учителя

Презентація учителя

Презентація учня №1

Презентація учня №2

Публікація учня

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Савчук Лариса Валентинівна

Фах, навчальний предмет

вчитель початкових класів

Навчальний заклад

Заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 35 Вінницької міської ради»

Місто\село, район, область

м.Вінниця

Контактні дані

larisasavchuk35@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

25.03. 2013 - 10.04.2013

Місце проведення тренінгу

Заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.. №35 Вінницької міської ради»

Тренери

Стромило Іван Миколайович