Портфоліо Руденко Антоніни Станіславівни з теми "Творчість Джека Лондона"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук



Назва проекту

Творчість Джека Лондона

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Світова література

Навчальна тема

Творчість Джека Лондона

Вік учнів, клас

12 років, 6 клас

Навчальні цілі

1896 рік круто змінив життя Джека Лондона: на Алясці знайдено золото, починається так звана золота лихоманка, в якій бере участь і молодий письменник. Йому так і не судилося знайти золото після кількох років виснажливої праці, але справжнім скарбом для Лондона стають особисті враження і досвід цього своєрідного краю, що отримав назву в подальших творах – «Біла Безмовність». Так звані «північні оповідання» принесли славу молодому автору.


Презентація

Опис оцінювання

Оцінювання в проектному навчанні

Важливою метою шкільного оцінювання на сьогодні є поліпшення навчання та інформування про хід навчання учнів. Оцінювання не є одноразовою подією, а скоріше безперервним процесом упродовж виконаннями учнями проекту. Оцінювання початкових знань та навичок (оцінювання навчальних потреб учнів) та оцінювання впродовж всього виконання проектів лежить в основі оцінювання проектного навчання та забезпечують для учнів можливість продемонструвати свої знання багатьма способами. Таке оцінювання стає інструментом для вдосконалення та зростання, радше ніж тестування інтелектуальних здібностей та знань щодо засвоєних фактів. Завдяки оцінюванню, яке стає складовою викладання навчальної теми, вчителі більше дізнаються про потреби своїх учнів і можуть коригувати процес викладання з метою покращення досягнень учнів.

Упродовж навчання за методом проектів вчителі постійно і систематично за допомогою засобів оцінювання збирають інформацію про те, як просувається навчання учнів та наскільки успішно вони навчаються. Вони слухають дискусії, які ведуть учні у малих групах, спостерігають за учнями, які працюють над запланованими вправами та за тим, як учні самі планують свої навчальні завдання, а також спостерігають за тим, як учні ставлять запитання під час роботи. Таке постійне оцінювання, яке починається з попереднього оцінювання знань та вмінь учнів на початку роботи в проектах і продовжується впродовж всього виконання учнями проектів називається формуючим оцінюванням. Вчителі використовують дані з такого оцінювання для того, щоб коригувати своє викладання та забезпечувати правильне виконання учнями проектних завдань. Коли вчителі регулярно залучають учнів до збору та перевірки таких відомостей про їхнє навчання, вони допомагають їм ставати відповідальними, самостійними та незалежними учнями. Підсумкове оцінювання – це таке оцінювання, яке проводиться наприкінці навчальної теми або проектів. Таке оцінювання може допомогти отримати важливу інформацію щодо всього процесу навчання, яка потрібна для аналізу організації та проведення навчання. Вчителі можуть знайти слабкі місця викладанні курсу, над якими необхідно попрацювати більш ґрунтовно протягом майбутніх навчальних тем та вже з майбутніми учнями. Учні можуть визначити свої проблемні місця та поставити цілі щодо свого подальшого навчання.

Діяльність учнів і вчителя

Метод проектів

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Антоніна Руденко

Фах, навчальний предмет

Вчитель, світова література

Навчальний заклад

Верховинська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Місто\село, район, область

смт. Верховина, Івано-Франківська область

Контактні дані

intelver02@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

05.06.2012-15.06.2012

Місце проведення тренінгу

Верховинська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Тренери

Зітинюк С.В.