Портфоліо Романової Еліни Альбертівни

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Чому потрібно знати формули скороченого множення?

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Проект виконано у межах освітньої галузі "Математика". Програма з математики для 7 класу. Розділ «Формули скороченого множення », також задіяні предмети: Інформатика, українська мова.

Вік учнів, клас

7 клас, 12-13 р.

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Стислий опис Проект з математики для учнів 7 класу передбачає показати переваги використання формул скороченого множення для полегшення обчислення значення виразів та перетворення виразів. Учні на уроках та в позаурочний час спробують довідатись про доказ, застосовуючи знання з геометрії та алгебри, знання комп’ютерних технологій. За результатами дослідницької роботи буде створено презентацію, веб-сторінку та публікацію

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

У процесі роботи над проектом витель створює та разом з учнями заповнює форми для оцінювання різних етапів роботи над проектом:

Наприкінці роботи над проектом учитель пропонує пройти тестування

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Перед початком роботи над проетом вчитель створює

  • Для кращого розуміння та усвідомлення теми «Для чого існують формули скороченого множення?» учні будуть вчитися виразно читати художній текст, обговорювати його з елементами аналізу, демонструється Презентація учителя

-Для ознайомлення із зразками додаткової літератури та формування стійкої мотивації до вивчення української мови учні будуть знайомитись з текстом матеріалів. -Для виявлення рівня осмислення тексту учні пройдуть тестування.

1 - тиждень

1.Учні переглядають презентацію, підготовлену вчителем для зацікавлення та формування мотивації. 2.Учні збирають інформацію з різних джерел: пошук інформації в Інтернеті, літературі, пресі, тощо.

2- тиждень

3.Огляд та обговорення проекту з учнями. Оцінювання та аналіз знайдених матеріалів з метою створення малих груп за інтересами, вподобаннями учнів та їх баченням щодо застосування отриманої інформації. 4.Учні працюють з учительською презентацією . 5.Працюючи в малих групах учні аналізують матеріал за обраними критеріями знайдений з різних джерел, відбирають матеріал для створення презентації.

3-тиждень

6.Учні проектують зміст публікацій, сканують необхідні фото;займаються її дизайном та оформленням. 7.Учні створюють публікації, буклети. Ці інформаційні матеріали будуть використовуватися для інформування однокласників та батьків про результати виконання проекту.

4-тиждень.

8.Демонстрація публікацій, створених різними групами супроводжується оцінюванням, що має привести до об ’ єднання малих груп у єдину з метою створення блогу, де відслідковується процес роботи над проектом.


Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Романова Еліна Альбертівна

Фах, навчальний предмет

Вчитель математики

Навчальний заклад

КЗО ЗСШ №2

Місто\село, район, область

М. Дніпропетровськ

Контактні дані

Відомості про тренінг

Тренінг за 10 версією "Навчання для майбутнього",м. Дніпропетровськ КЗО СЗШ №2 12 - 25 грудня 2013 року

Дати проведення тренінгу

12.12.2013-25.12.2013

Місце проведення тренінгу

КЗО ЗСШ №2

Тренери

Мухіна Лілія Анатоліївна