Портфоліо Рильчук Світлани Григорівни на тему "... і палала Україна"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Назва проекту

"... і палала Україна"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

історія України

Навчальна тема (як записано в програмі)

монгольська навала на українські землі

Вік учнів, клас

13 років 7 клас

Стислий опис

Вчитель визначає ролі учнів (історик, літописець, літературознавець, художник, аналітик), проводить консультацію учнів з метою переконання,що тривалий період Україні загрожувало чимало ворогів, пропонує учням за ролями виконувати наступні завдання: історики - описують та аналізують причини та перебіг подій; літописці - підбирають та опрацьовують уривки з літописів; літературознавці - трактують образ хана Батия, руського воєводи Данила Галицького; художники - створюють аплікацію хроніки подій; аналітики - підсумовують наслідки та формулюють висновки про значення боротьби українського народу з монголькою навалою.

Повний План вивчення теми

Навчальні цілі

під час роботи над проектом учні зобовязані дослідити причини, хід та наслідки монгольської навали на українські землі, зясувати та охарактеризувати перший похід монголів на Русь, вторгнення хана Батия на українські землі, визначити світове значення утворення Золотої Орди загалом та боротьбу нашого народу з монгольською навалою взагалі; формувати самостійність при роботі з проектом, розвивати уміння та навики роботи з історичними джерелами, наочністю, давати характеристику історичним діячам; сприяти розвитку активності, ініціативи, відповідальності за доручену справу під час групової роботи; виховувати повагу до історії своєї країни, гордість за неї, за її народ.

Наочні матеріали

презентація на тему "... і палала Україна"

публікація на тему "... і палала Україна" публікація на тему "...і палала Україна"

Опис оцінювання

До початку проекту вчителем проводиться опитування учнів за допомогою комп'ютерного тестування Опитувальник серед учнів з теми Навчання в інтернеті" з метою виявлення навчальних потреб учнів і постановки тематичних питань у проекті. Отримані результати використовуються виражені у діаграмах результату опитування учнів Для виявлення рівня фактичних знань з теми, учні заповнюють схему З-Х-Д. Отримані дані також дозволять більш конкретно визначити тематичні питання проекту. Під час проекту вчитель відслідковує і оцінює рівень залучення учасників проекту до колективної діяльності (рефлексія шляхом заповнення текстової форми Наприкінці виконання проекту учні створюють інформаційний бюлетень, який оцінюється шляхом заповнення відповідної форми та учнівську вікі-статтю, що оцінюється за текстовою формою опитування.

Діяльність учні

Перед початком вивчення теми учні ознайомлюються з презентацією вчителя та проходять оцінювання навчальних потреб ( таблиця і діаграма); ознайомлюються з основними запитаннями теми. Учні поділяються на групи i працюють над своїми проблемними запитаннями. Далі кожна група презентує результати своєї роботи та захищає їх. Учні повинні описати свої відкриття та дати свої пропозиції. підбиття підсумків учитель проводить у формі рефлексії(усне обговорення).

сторінка учнів з теми "...і палала Україна"

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Рильчук Світлана Григорівна

Фах, навчальний предмет

вчитель історії

Навчальний заклад

Красноїльська ЗОШ I -III ступенів

Місто\село, район, область

село Красноїлля, Верховинський район, Івано-Франківська область

Контактні дані

0987365538

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

20.08.2012 - 25.08.2012

Місце провведення тренінгу

Красноїльська ЗОШ I-III ступенів

Тренери