Портфоліо Рибець Світлани з теми "Електромагнітні хвилі: досягнення чи крах цивілізації?"
Зміст
- 1 Назва навчальної теми
- 2 Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
- 3 Вік учнів, клас
- 4 Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)
- 5 План вивчення теми (вставити файл)
- 6 Оцінювання (стислий опис і інструменти)
- 7 Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)
- 8 Відомості про автора
- 9 Відомості про тренінг
Назва навчальної теми
Електромагнітні хвилі: досягнення чи крах цивілізації?
Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
Навчальний проект з фізики інтегрований з ІКТ
Вік учнів, клас
11клас 16 років
Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)
Навчальний проект «Електромагнітні хвилі: досягнення чи крах цивілізації?»виконують учні 11 класу , в рамках теми «Електромагнітні хвилі». Під час роботи над проектом кожна з груп учнів розширювала інформацію про різні види електромагнітного випромінювання, розвивала вміння самостійно здобувати інформацію, логічно мислити, застосовувати знання в нових ситуаціях, пояснювати та узагальнювати результати досліду,виховувати бажання пізнавати довкілля. Розробляли пам’ятку про правила безпечного користування електромагнітними хвилями.
План вивчення теми (вставити файл)
Оцінювання (стислий опис і інструменти)
Упродовж всієї навчальної теми проводиться опитування та оцінювання, щоб допомогти учням розвивати навички мислення вищих рівнів, розробляти зміст учнівських проектів та здійснювати моніторинг власного навчання. Учні використовують Контрольний список для презентації, Контрольний список для вікі або інформаційного бюлетеню, в залежності від того, яку форму представлення результатів роботи в проекті вони обирають, щоб скеровувати своє навчання, відслідковувати тенденції та здійснювати самооцінку свого просування у навчанні. Оцінювання здійснюється вчителем щоденно на основі спостережень та перегляду продуктів діяльності учнів. Щотижнево проводяться консультації за участю окремих учнів та груп для моніторингу прогресу та відповідей на запитання. Запросіть учнів використовувати Форму оцінювання продукту проекту, щоб допомогти їм здійснювати самооцінку роботи та постійно отримувати оцінювання однолітків до того, як робота в проекті буде завершена. Та ж сама Форма оцінювання використовується і для оцінювання їх кінцевих презентацій та завершених проектів.Був створений асоціативний кущ [Асоціативний кущ], за допомогою нього ми визначили на якому етапі вивчення проекту знаходяться учні. Після дослідження свого питання, учні готуються до захисту своїх проектів. [Поточне оцінювання],[Підсумкове оцінювання]
Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)
На початку проекту здійснюється визначення навчальних потреб учнів за допомогою таблиці - [З-Х-Д - таблиця]. Учні знайомляться з презентацією учителя - [стартова презентація]. Учні кожної групи отримують завдання для подальшої діяльності . Перша група «Теоретики» створюють презинтацію по темі «Властивості та використання електромагнітних хвиль» - [презентація]. Друга група «Порадники»працює в блозі по темі «Як вижити серед електромагнітного забруднення» - [блог].Група «Експериментатори» працюють над питаннями використання мобільних телефонів та створюють вікі-статтю - wiki-стаття "Мобільний телефон – кишеньковий друг чи ворог?". Вчитель перевіряє поточні знання з теми за допомогою опитувальника - [опитувальник]. Кожна група складає власний план та формулює мету та завдання.
Відомості про автора
Ім'я, прізвище
Рибець Світлана Дмитрівна
Фах, навчальний предмет
Фізика
Навчальний заклад
Конотопська спеціалізована школа ІІ - ІІІ ст. №2.
Місто\село, район, область
м. Конотоп
Контактні дані
sakura9691@gmail.com
Відомості про тренінг
Дати проведення тренінгу
11.02.13 - 17.02.13
Місце проведення тренінгу
м. Конотоп
Тренери
Рідченко Л. О. Клочко О. М.