Портфоліо П.І.Б. з теми "Атлантичний океан"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук



Назва проекту

Атлантичний океан

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Географія материків і океанів

Навчальна тема (як записано в програмі)

Тема 2. Атлантичний океан

Вік учнів, клас

7 клас, 13 років

Стислий опис

7 клас. Атлантичний океан. Вивчаючи тему учнівський колектив розділити на групи: „Географи”, „Кліматологи”, „Гідрологи”, „Екологи”. Кожна група отримує завдання, яке полягає в тому, що „Географи” повинні створити презентацію „Географічне положення та дослідження Атлантичного океану”, „Кліматологи” повинні скласти таблицю „Кліматичні пояси Атлантичного океану”, „Гідрологи” створити презентацію „Властивості океанічних вод”, „Екологи” – створити буклет „Проблема забруднення вод Атлантичного океану”. Можна використати учительську презентацію. На останньому уроці вивчення теми презентувати власні розробки.

Повний План вивчення теми

План вивчення теми

Навчальні цілі (скопіювати з Плану)

Поглибити та систематизувати знання про природу Світового океану та його дослідження; формувати навички визначення фізико-географічного положення Атлантичного океану, знаходити на карті основні об'єкти географічної номенклатури, характеризувати етапи дослідження та особливості будови дна та рельєфу Атлантичного океану, систематизувати знання про особливості природи. Розвивати комунікативні навички, вміння працювати в групах, прагнення до самовдосконалення, зацікавленість у вивченні предмета. Сприяти активізації пізнавальної діяльності учнів, здійснювати пошукову та дослідницьку діяльність. Учні отримують випереджальне завдання вони об'єднуються в чотири групи за спеціалізаціями: „географи”, „кліматологи”, „гідрологи”, „екологи” та готуються за темами. За підсумками вивчення теми кожна група учнів створює і презентує результати роботи: група „Географи” – створити презентацію „Географічне положення та дослідження Атлантичного океану”, група „Кліматологи” повинні скласти таблицю „Кліматичні пояси Атлантичного океану”, група „Гідрологи” створити презентацію „Властивості океанічних вод”, група „Екологи” – створити буклет „Проблема забруднення вод Атлантичного океану”.

Опис оцінювання (скопіювати з Плану)

Оцінювання відбувається упродовж всього навчання за темою, а також оцінюються їх знання та вміння на кінцевому етапі виконання демонстраційних зразків для представлення результатів учнівських групових проектів за темою «Атлантичний океан»: презентацій та буклета. Також для оцінювання кінцевих презентацій використовується форма оцінювання (Опитувальник). Контрольний список питань до проекту допомагає учням планувати, а потім відстежувати свій прогрес під час виконання проекту . Після обговорення у класі оцінюється ступінь розуміння теми учнів за допомогою письмових відповідей на основні запитання до вивчення теми і запитання, які викладено в документі на розуміння процесу дослідження та тестування.

Діяльність учнів (скопіювати з Плану)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Самойлова Галина Євгенівна

Фах, навчальний предмет

Учитель географії, географія

Навчальний заклад

Одеська ЗОШ № 15

Місто\село, район, область

м.Одеса, Суворовський район

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

20.08-23.08.2012

Місце провведення тренінгу

Одеська ЗОШ № 15

Тренери

Верба Михайло Миколайович