Портфоліо Прокоп'юк Марії Михайлівни на тему "Безпека дорожнього руху на залізничних переіздах"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Безпека дорожнього переїзду на залізничних переїздах

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основи здоров'я. Фізична культура. Фізика.

Навчальна тема (як записано в програмі)

Безпека на дорогах

Вік учнів, клас

12-13 років, 7 клас

Стислий опис

Проект передбачає конкретизацію знань учнів з даної теми, проведення ряду виховних та навчальних заходів, спрямованих на поглиблене вивчення правил проїзду залізнодорожніх переїздів,основ безпечного керування автомобілем та проблем, які пов´язані з ДТП та аваріями на переїздах.

Презентація "Безпека дорожнього руху на залізничних переїздах"

Публікація "Створення проекту"

Повний план вивчення теми

План вивчення теми

Навчальні цілі (скопіювати з Плану)

Учні будуть знати про геометричні фігури на площині та в просторі, вміти виділяти із загального частини. Навчаться створювати презентації в режимі РowerPoint. Будуть проводити статистичну обробку отриманих результатів та представляти їх в графічному режимі. Учні навчаться писати в різноманітних жанрах, розвивати просторову уяву, зображати оточуючі предмети, ділити цілі об’єкти на складові. Учні вироблять навички планувати свою діяльність, розподіляти обов’язки та узгоджувати свою діяльність з іншими, співпрацювати в команді. Учні вдосконалять навики виконання рисунків в стилі „Графіка”. Прокласифікують оточуючі предмети за певними критеріями. Пізнають різноманіття оточуючого світу. Учні розвинуть навики спілкування та використають комп’ютерні технології для засобів зв’язку та обміну інформацією. Учні вчитимуться встановлювати спільні та відмінні риси фігур, організовувати самостійне вивчення теми. Учні порівняють зміст теми з критеріями, запропонованими вчителем.

Опис оцінювання (скопіювати з Плану)

Проект передбачає конкретизацію знань учнів з даної теми, проведення ряду виховних та навчальних заходів, спрямованих на поглиблене вивчення правил проїзду залізнодорожніх переїздів,основ безпечного керування автомобілем та проблем, які пов´язані з ДТП та аваріями на переїздах.

Опитувальник учня

Журнал оцінювання учнів

Журнал опитування учнів у діаграмах

Критерії оцінювання WIKI сторінки

Tаблиці З - Х - Д

Діяльність учнів (скопіювати з Плану)

День 1 • Представлення теми проекту. • Учні об’єдналися у групи: статисти, експерти, прогнозисти, журналісти. • Учні обирають партнерів для виконання проекту.

День 2 • Група статистів збирає статистичний матеріал скоєних аварій по Україні за певний календарний період.

День 3 • Поїздка в Коломию для вивчення ситуацій, які виникли при з/д переїзді. День 4 • Група експертів обробляє представлені статистами дані та передає їх на обробку групі прогнозистів • Група прогнозистів будує криві за поданою інформацією і розраховує прогнозування на майбутнє. Дні 5 -6 • Журналісти створюють веб-сторінку та презентацію для обговорення даної проблеми • Учні аналізують відхилення графіків та обговорюють можливі шляхи вирішення проблеми. Висувають конкретний план дій. День 7 • Учні презентують свій кінцевий продукт всьому класу та делегують вибраних на представлення проекту на засідання колегії сільського голови День 8 Демонстрація проекту перед дирекцією і вчителями школи

WIKI сторінка учня 5

Презентація учнів

Публікація учнів

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Марія Прокоп'юк

Фах, навчальний предмет

Вчитель основ здоров'я. Основи здоров'я

Навчальний заклад

Верхньоясенівський ЗОШ І-ІІІ ст.

Місто/село, район, область

с. Верхній Ясенів, р-н. Верховинський, обл. Івано-Франківська

Контактні дані

Jseniv-scoll@mail.ru

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

18.06-22.06

Місце провведення тренінгу

Верхньоясенівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Тренери

Маляр Петро Іванович